FK Senica – FK Spartak Ždrepčeva krv 2:1 (0:1)

Teren Fanatik Tour u Antaliji.  Strelci: 0:1 Nikolić (1. min), 1:1 Celis (53. min), 2:1 Ranko (77. min)

Senica: Holec, Luptak, Podhorin, Ranko, Herrera (42. Šefčik), Sarpei (46. Krč), Zezinho (61.Richtarech), Brašen (46. Dungel),  Cuadros (46. Suchan), Chacon (65. Duga), Vaščak (46. Celis)

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Vukčević, Tekijaški, Ćalasan, Stojković, Jočić, Šimura, Čečarić, Đuričin, Nikolić i Savković. Igrali još: Glavčić, Torbica i Pantić.

Subotički superligaš doživeo je prvi poraz na pripremnim utakmicama u Antaliji, iako su poveli već u 25 sekundi susreta golom Nikolića koji je iskoristio nesmotrenost odbrane ekipe iz Slovačke. U prvom poluvremenu Spartak je imao još par dobrih prilika, međutim golman Holec je uspešno zaustavio sve napade subotičana. Senica je najbolju priliku propustila u 26. minutu nakon akcije koju je završio kapiten Vaščak.

U nastavku susreta ekipa iz Slovačke je bila konkretnija. Poravnali su rezultat u 53. minutu nakon solo akcije Celisa. Do rezultatskog preokreta Senica je došla u 77. minutu goilom Ranka.

Subotičani sutra 31. januara igraju novu utakmicu. Rival će im biti ekipe Kapaz KPF iz Azerbejdžana.