Spartak Ždrepčeva Krv – Metalac 3:1 (1:1)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 200. Sudija: Srđan Obradović (Jagodina) Strelci: 0:1 Rovčanin u 7. minutu, 1:1 Stojković u 37. minutu, 2:1 Mudrinski u 51. minutu, 3:1 Ivanović u 72. minutu

Spartak Ždrepčeva Krv: Ostojić, Stojković, Kerkez, Radovanović, Bašanović, Pantić (90. Krmar), Glavčić, Savković, Torbica (81. Anđić), Jovović (46. Ivanović), Mudrinski

Metalac: Belić, Nikodijević, Koraksić, Dopuđ, Bondarenko, Rovčanin, Mijić, Panić, Krkotić (76. Ivanović), Čumić (66. Nikolić), Simović (66. Tomić).

Fudbaleri Spartaka pobedili su Metalac na startu plej auta. Iako su gosti poveli u 7. minutu na kraju su se radovali fudbaleri Spartaka. Meč je počeo minutom ćutanja u spomen na Josipa Zemka, nekadašnjeg igrača Spartaka.

Metalac je poveo u sedmom minutu kada je Rovčanin primio loptu na ivici šesnaesterca i uputio precizan šut u dalji golmanov ugao. Subotičane je malo poremetilo vodstvo gostiju. Trebalo im je desetak minuta da se konsoliduju, tako da su ozbiljniju priliku stvorili u 25. minutu kada je lopta došla do Mudrinskog koji iz trka prebacuje gol. Deset minuta kasnije još bolja šansa se ukazala Jovoviću koji se našao sam pred golmanom Metalca iskosa sa leve strane, ali loptu šalje pored gola. Domaćini su izjednačili u 37. minutu kada je korner sa desne strane izveo Glavčić, loptu je odbio Belić igrač Metalca, ali ona se ponovo našla kod Glavčića koji upošljava Stojkovića na drugoj stativi koji glavom sa dva metra loptu šalje u mrežu.

Drugo poluvreme počelo je dominacijom Spartaka i vrlo brzo do rezultatskog preokreta. Savković je u 51. minutu loptu sa desne strane ubacio pred gol gde je nakon gužve Mudrinski loptu poslao u mrežu za 2:1. Spartak je novi gol postigao u 72. minutu i tako rešio pitanje pobednika. Mudrinski je nesebično uposlio Ivanovića koji iskosa sa leve strane postiže gol i donosi pobedu Spartaku.