Spartak Ždrepčeva krv – Zemun 1:2 (1:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca oko 200. Sudija: Đokić Nenad. Strelci: 1:0 Đuričin 38. min, 1:1 Petković 59. min, 1:2 Petković u 68. min

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Kerkez (37. Tekijaški), Stojković, Ćalasan, Shimura, Vukčević, Glavčić (65. Torbica), Savković, Čečarić (73. Dieng), Đuričin, Nikolić.

Zemun: Milošević, Čučkić (60. Đalović), Cvetković, Denić (87. Nešović), Kiso, Lasickas, Luković, Petković, Podunavac (52. Simić), Vukadinović, Vuković.

Fudbaleri Spartaka poraženi su posle preokreta i time nastavili negativan niz. Poveli su golom Đuričina u prvom poluvremenu, međutim u nastavku susreta sa dva gola Petkovića za 9 minuta Zemun je došao do rezultatskog preokreta.

Utakmica je počela velikom  šansom za Zemun. Lopta je sa desne strane došla pred gol Spartaka gde sa desetak metara napadač Zemuna pogađa prečku. Prvih petnaest minuta pripalo je gostujućim igračima koji su vršili blagi pritisak ka golu. Spartak se nakon dvadesetak minuta oslobodio pritiska i počeo da preti. Prvu šansu imao je Glavčić koji je sa desne strane ušao u kazneni prostor, ali na putu do gola isprečio se štoper Zemuna. Par minuta kasnije akcija je potekla od Nikolića, koji upošljava Čečarića a ovaj loptu šalje u peterac gde se stvorila gužva, ubrzo lopta dolazi do Vukčevića koji pokušava sa petnaest metara, ali na putu do mreže isprečio se jedan gostujući igrač.

Subotičani su poveli lepom akcijom u 38. minutu. Izveli su aut sa desne strane, lopta dolazi do Nikolića koji je sa ivice šesnaesterca petom šalje do Đuričića i nakon preciznog šuta završava u mreži za 1:0. Do kraja poluvremena šansu su još imali Čečarić nakon šuta glavom i Ćalasan.

U drugom poluvremenu Zemun je bio konkretniji. Izjednačili su u 59. minutu kada je iskusni Petković sa oko 18 metara odlično izveo slobodan udarac.  Nakon primljenog gola Spartak je mogao do novog vodstva. Odbrana Zemuna blokirala je šut Nikoliću, ali lopta se odbija do Savkovića koji odlično šutira sa ivice šesnaesterca, golman Milošević zaustavlja šut, ali se lopta na kratko odbija od njega i dolazi  do Čečarića koji je pokušao da šutira u padu no lopta završava tik pored stative u gol autu.

Gosti su do rezultatskog preokreta stigli u 68. minutu takođe iz slobodnog udarca sa slične udaljenosti kao i kod prvog gola. Ponovo je loptu uzeo Petković i preciznim udarcem po zemlji poslao je u mrežu za 1:2. Par minuta kasnije odlična prilika se ukazala Dejanu Đeniću igraču Zemuna koji se našao sam ispred golmana Ostojića, međutim njegov šut nogom zaustavlja čuvar mreže Spartaka.

U finišu utakmice šansu za poravnanje propustio je Shimura, čiji šut sa sedam metara refleksnom reakcijom brani golman Milošević.