Mladost – Spartak Ždrepčeva krv 2:1 (1:0)

Stadion FK Mladost u Lučanima. Sudija: Radaković Nikola. Strelci: 1:0 Jojić (33.), 2:0 Jojić (61.), 2:1 Todoroski (89.)

Mladost: Samčović, Marković (77. Veličković), Vesnić, Maksimović (77. Mićević), Jojić, Perović, Radivojević (77. Jakovljević), Đerković (27. Milosavljević), Selenić (65. Sremčević), Žunić, Radovanović.

Spartak Ždrepčeva krv: Jelovac, Bogićević, Đurasović, Srećković, Todoroski, Tezdimirović (62. Stojanović), Rošević (62. Simin – 87. Kopunović), Miodragović, Rajović (74. Čejić), Filipović, Bijelović (46. Abraham).

Spartak je poražen u poslednjoj prvenstvenoj utakmici u kojoj su nastupili u kombinovanom sastavu sa doista omladinaca  pošto meč nije imao rezultatske važnosti.

Domaćini su zapretili u 2. minutu kada je Jojić nakon centaršuta Markovičća loptu glavom poslao pored gola. Spartak je uzvratio u 16. minutu, Todoroski je uputuio silovit šut sa oko 20 metara no lopta odlazi tik iznad prečke. Jojić je imao dve odlične prilike koje nije iskoristio u 29. minutu međutim tri minuta kasnije ipak dovodi svoj tim u vodstvo nakon kontra akcije uputio je precizan šut sa oko 20 metara i loptu smestio iza leđa golmana Jelovca. Subotičani su mogli do poravnanja u 44. minutu, Srećković je prevario istrčalog golmana Samčovića loptu poslao ka praznoj mreži, međutim požrtvovanom reakcijom Radovanovića rezultat je ostao nepromenjen.

Domaćini su prednost udvostručili u 61. minutu, Radivojević je uposlio Jojića koji postiže svoj drugi gol na utakmici. Spartak je smanjio zaostatak u 89. minutu, Srećković se odlično oslobodio svojih pratilaca nesebično uposlio slobodnog Todoroskog kome nije bilo teško da loptu pošalje u praznu mrežu za 2:1. Mogli su domaćini u sudijskoj nadoknadi da postignu i treći gol, međutim šut Jakovljevića odlično zaustavlja golman Jelovac.