Spartak Ždrepčeva krv – Borac (Banja Luka) 1:1 (0:0)

Spartak Ždrečeva krv (B): Dubljanić, Radovanović, Vukčević, Đorđević, Jović, Vidaković, Tripković, Milić, Šormaz, Rakić, Yanamoto. Igrali još: Symes, Perić, Petrović, Špoljarić, Bijelović.

Borac: Trkulja, Lekanić, Runić, Aničić, Zilkić, Radulović, Arsić, Turanjanin, Marković, Jakupović, Račić. Igrali još: Savatović, Čavić, Bata, Petrović, Pajčin.

Fudbaleri B tima FK Spartak Ždrepčeva krv odigrali su nerešeno protiv ekipe Borca iz Banja Luke 1:1. Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu.

Subotičani su u ovoj utakmici nastupili sa drugim timom, mladim igračim akoji su trebali da se nametnu šefu struke. Bio je to izuzetno mlad sastav koji do sada nisu imali baš puno superligaškog iskustva do sada. Nije izostala borbenost i velika želja.

Obe ekipe su imale po nekoliko izglednih prilika a oba gola su pala u finišu susreta.  Borac je poveo u 85. minutu golom Čavića. Dva minuta kasnije u kaznenom prostoru oboren je mladi Tripković koji je izveo najstrožu kaznu i poravnao na konačnih 1:1.