Spartak Ždrepčeva krv – Novi Pazar 2:1 (2:0)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 500. Sudija: Zoran Široki, Strelci: 1:0 Savković u 11. minutu, 2:0 Mudrinski u 38. minutu, 2:1 Plavšić u 80. minutu. Crveni karton: Glavčić u 56. minutu, zbog drugog žutog kartona.

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Stojković, Kerkez, Radovanović, Krefl, Pantić, Glavčić, Savković (85. Ćalasan), Torbica (59. Tomović), Ivanović, Mudrinski (75. Bašanović)

Novi Pazar: Budaković, Vasilić, Ignjatović, Knežević, Marić, Brunčević (81. Muslimović), Babić (66. Avdić), Plavšić, Pantelić, Đoković, Marković

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi pobedili su Novi Pazar sa 2:1. Subotičani su prvih 45 minuta rešili u svoju korist sa 2:0, da bi u nastavku susreta ostali sa igračem manje, međutim uz pomoć raspoloženog golmana Ostojića primili su samo jedan gol i na kraju zasluženo slavili.

Utakmica je počela šansom subotičani, kada j eMudrinski odlično prtoigrao Krefla koji gađa pored gola u 2. minutu. Spartak je poveo u 11. minutu, iz brze akcije koja je potekla od Ivanovića i Krefla da bi Savković zajedno sa loptom ušao u gol za 1:0. Pokušao je Mudrinski u 22. minutu, ali lopta odlazi pored gola. Uzvratio je Novi Pazar četiri minuta kasnije, šut Đokovića zaustavila je prečka. Nakon pola sata igre gosti su mogli do izjednačenja, Marković je šutirao sa 5 metara, ali golman Ostojić uspeva nogom da izbije loptu sa gol linije. Spartak je udvostručio vodstvo u 38. minutu kada je Glavčić pronašao Mudrinskog koji odličnim udarcem udvostručava prednost Spartak Ždrepčeve krvi. Tri minuta pre isteka prvog dela Ostojić je grudima zaustavio šut Plavšića.

U nastavku meča Novi Pazar je bio znatno agresivniji. Šansu za smanjenje rezultata imao je Marić već prvom minutu nastavka a desetak minuta kasnije u prilici je bio i Marković. Od 56. minuta Spartak je ostao sa igračem manje pošto je Glavčić dobio drugi žuti karton. Ipak to ih nije omelo da stvore odličnu priliku u 64. minutu kada je Ivanovića zaustavio golman Budaković. Novi Pazar je do šanse došao u 76. minutu, prvo je priliku imao Pantelić a zatim Marković pogađa prečku. Gosti su smanjili rezultat u 80. minutu, šut sa distance uputio je Vasilić, a Plavšić menja putanju lopti koja odseda u mreži.