Spartak Ždrepčeva krv – Zvijezda 09  4:3 (3:2)

Gradski stadion u Subotici. Sudija: Jeknić. Gledalaca: oko 100. Strelci: 1:0 Jočić (8.), 2:0 Marčić (18.), 2:1 Bađi (36.), 3:1 Srećković (38.), 3:2 Predragović (43.), 4:2 Šormaz (65.), 4:3 Predragović ( 87. iz penala).

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Dunđerski (Cucin), Otašević, Tekijaški (Jović), Milošević (Rakić), Jočić, Marčić, Mladenović, Jamamoto (Tufegdžić), Srećković (Vidaković), Šormaz (Tripković).

Zvijezda 09: Dejanović (Manojlović), Predragović, Đelmić (Malela), Mehmetagić, Marković (Tojčić), Matić (Živković)(Asentić), Janković, Augusto, Lukas (Parmaković), Bađi (Rakić), Vojnović.

Fudbaleri Spartaka pobedili su Zvijezdu iz Bijeljine u poslednjoj proveri pred nastupajuću sezonu. Pubilka je mogla da vidi čak sedam golova od kojih je četiri bilo u mreži gostiju. Nadahnuti su bili subotičani koji su imali prilika i da ubedljivije savladaju Zvijezdu, te pokazali da spremno dočekuju novu sezonu.

Spartak je vrlo brzo preuzeo inicijativu na terenu. Poveli su subotičani već u 8. minutu, kada je Jočić uputio odličan šut sa oko 18 metara. Šormaz je imao priliku da duplira vodstvo domaćina, no njegov šut odlazi pored stative u gol aut. Subotičanima se napadačka igra isplatila u 18. minutu, Milošević je uputio odličan centaršut u kazneni prostor gde je Marčić sa pet metara loptu glavom poslao u mrežu za 2:0.

Posle pola sata igre, Srećković nakon asistencije Dunđerskog nije iskoristio svoju priliku da poveća prednost. Uspelo je to gostima iz Bijeljine koji u sledećem napadu preko tamnoputog Bađija smanjuju na 2:1 u 36. minutu. Novi napadač Spartaka, Nikola Srećković  iskupio se za svoj promašaj i samo dva minuta kasnije doneo prednost subotičanima od 3:1. Usledila je akcija u kojoj je Dunđerski pogodio prečku a na drugoj strani u finišu prvog dela Predragović smanjuje na 3:2 u 43. minutu.

U nastavku igre Spartak je i dalje imao inicijativu i kontrolu nad utakmicom. Ređale su se prilike pred golom Zvijezde, šanse su propustili Mladenović, Šormaz i Srećković. Napokon u 65. minutu Spartak je novim golom krunisao bolju igru na terenu, mladi Stefan Šormaz postigao je gol za prednost od 4:2. Tri minuta pre kraja Predragović je uputio odličan šut ka golu Spartaka, golman Ostojić odbranio je taj šut ali lopta se odbija do Malelea koga nepropisno zaustavlja Jočić u kaznenom prostoru. Sudija je pokazao na belu tačku a siguran izvođač najstrože kazne bio je Predragović za konačnih 4:3.