DINAMO – SPARTAK ŽK 1:0 (1:0)

Utakmica 22. kola Superlige Srbije.

Dinamo – Spartak 1:0 (1:0)

Surdulica. Gledalaca: oko 500, Sudija: Đorđić Miloš. Strelci: 1:0 Dimitrov iz penala (38. min)

Dinamo: Lakić, Stevanović N., Dimitrov, Jovanović, Gašić, Ratković (74. Đurišić), Matsoukas (46. Mitrović), Ožegović, Stevanović M., Pavišić, Popović (65. Suraka).

Spartak: Ostojić, Kerkez, Tekijaški, Šenić, Đorđević, Glavčić (62. Tufegdžić), Denković (85. Radovanović), Vukčević, Obradović, Marčić, Mladenović (77. Milošević).

Fudbaleri Spartaka nisu uspeli da osvoje bodove u Surdulici. Domaći Dinamo je golom Dimitrova iz penala stigao do svoje četvrte prvenstvene pobede i time se približio ekipama za opstanak u društvu najboljih.

Meč je počeo odličnom šansom za domaćina, mešutim golman Ostojić je bio spretniji od napadača iz Vranja i sačuvao svoj gol. Dinamo je stvarao bolje prilike za gol a do vodstva su došli u 38 minutu golom iz penala koji je izveo Dimitrov. U nastavku susreta Spartak je pokušao da dođe do poravnanja rezultata, međutim izostala je realizacija. Subotičani su organizovali  akcije, ali nisu uspeli da upute šut ga golu i time ugroze golmana Lakića.

U narednom kolu Spartak gostuje ekipi Napretka u meču 23. kola koje će se odigrati u subotu 23. februara od 17 časova.