NOVI PAZAR – SPARTAK ŽK 2:1 (1:1)

U okviru 26. kola Linglong Superlige Srbije Spartak Ždrepčeva krv gostuje ekipi Novog Pazara.

Novi Pazar – Spartak Ždrepčeva krv 2:1 (1:1)

Gradski stadion u Novom Pazaru. Sudija: Mitić Milan. Strelci: 0:1 Srećković (15.). 1:1 Aganspahić (25.), 2:1 Mijić (64.)

Novi Pazar: Drobnjak, Vlajković, Kiković (77. Kovačević), Tomić, Dragutinović (46. Stoiljković), Blagojević (65. Pešukić), Mijić, Aganspahić (41. Islamović), Gigić (65. Delimeđac), Cisse, Kojić.

Spartak Ždrepčeva krv: Dujmović, Tekijaški, Ivančević, Vidović, Shimura, Đurasović (90. Šormaz), Vidaković (76. Branković), Savković (59. Vujanović), Srećković (59. Furtula), Tufegdžić (76. Rajović), Bijelović.

Novi Pazar je prekinuo niz Subotičana od dve uzastopne pobede. Kako je i najavljivao šef struke Vladimir Buač bilo je ovo teško gostovanje Spartaka, na kojem, su poraženi iako su u 15. minutu poveli sa 1:0 golom Srećkovića. Domaćini su nakon desetak minuta poravnali da bi u drugom poluvremenu golom Mijić došli do pobede.