OFK BEČEJ 1918 – SPARTAK ŽK 1:0 (1:0)

Loading Events
This event has passed.

Bečej 1918 – Spartak Ždrepčeva krv 1:0 (1:0)

Gradski stadion kraj Tise. Gledalaca: oko 100. Sudija: Danilo Nikolić. Strelci: 1:0 Erdeljan (9. min)

Bečej 1918: Živkov, Radić, Stanojev, Živković, Kragović, Mirkov, Tahić, Tomčić, Avdić, Erdeljan, Bajić. Igrali još: Petrić, Dražić, Debižljević i Vasić.

Spartak Ždrepčeva Krv: Ostojić, Tekijaški, Vukčević, Kerkez, Đorđević, Glavčić, Milošević, Marčić, Đenić, Obradović, Denković. Igrali još: Dunđerski, Otašević, Radovanović, Mladenović, Tufegdžić, Tripković, Đormaz i Rakić.

Fudbaleri Spartaka su nakon dolaska iz Antalije u nedelju 10. februara poraženi u generalnoj probi pred nastavak prvenstva od Bečeja sa 1:0.

Utakmica je odigrana u visokom tempu te su subotičani pokazali da fizički spremno dočekuju borbu za bodove. Međutim, nedostajalo je povezanih akcija i bolje realizacije što će Stručni štab pokušati da ispravi do utakmice sa Dinamom u Vranju.

Domaćini su poveli već u 9. minutu golom Erdeljana koji je bio najspretniji u gužvi koja se stvorila pred golom Ostojića. Subotičani su pretili u nastavku utakmice a najbolju priliku za poravnanje propustili su u 53. minutu kada je Đenićev šut glavom u petercu zaustavio golman Živkov.

U nastavku prvenstva u okviru 22. kola Super lige, Spartak Ždrepčeva krv će u nedelju 17. februara od 14 časova odigrati utakmicu protiv Dinama u Vranju.