PRIJATELJSKA UTAKMICA: RAD – SPARTAK ŽK 0:2 (0:1)

U petoj prijateljskoj utakmici u sklopu druge faze priprema na Zlatiboru sastaju se FK Spartak ŽK i FK Rad.

Spartak Ždrepčeva krv – Rad 2:0 (1:0)

Spartak Ždrepčeva krv: Dokić, Cucin, Rakić, Đorđević, Jović, Milić, Vidaković, Yamamoto, Tripković, Vučković i Šormaz.

Igrali još: Dubljanić, Radovanović, Dunđerski, Bijelović.

Rad: Živković, Stević, Šipčić, Jagodić, Tričković, Roganović, Petrović, Mladenović, Smiljanić, Živković, Kasalica.

Igrali su još: Ilić, Busnić, Riznić, Bašanović, Veselimović, Tanović, Maksim, Parađina.

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi nastavili su sa dobrim rezultatima u kontrolnim utakmicama tokom priprema koje obavljaju na Zlatiboru. Danas je kombinovani tim savladao ekipu Rada sa 2:0.

Spartak je poveo golom mladog Šormaza u 26. minutu susreta da bi početkom drugog poluvremenu golom Vukčevića u 52. minutu postavio konačnih 2:0. Odbrana je ponovo bila na visini zadatka i nije primila gol. U pet odigranih prijateljskih utakmica subotičani su primili samo jedan gol i to u meču B timova između Spartaka i Borca iz Banja Luke koji je završen rezultatom 1:1.