PRIJATELJSKA UTAKMICA: SPARTAK ŽK – VORSKLA POLTAVA 1:0 (1:0)

Loading Events
This event has passed.

U nedelju 02.02. fudbaleri Spartaka sastaju se sa ekipom Vorskla Poltava (Ukrajina) u petoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Antaliji.

Spartak Ždrepčeva krv – Vorskla Poltava 1:0 (1:0)

Strelci: 1:0 Tufegdžić (3. min)

Spartak Ždrepčeva krv: Dujmović, Dunđerski, Otašević, Tekijaški, Milošević, Marčić, Vidaković, Jovanović, Tufegdžić, Srećković, Šormaz drugo poluvreme: Dokić, Milutinović, Ivančević, Vidović, Urošević, Milić, Jočić, Gojkov, Leal, Vujanović, Baić.

Vorskla Polatva: Riznyk, Perduta, Baienko, Ndiaye, Melnychuk, Stryzhak, Skliar, Habelok, Kane, Stepanyuk, Kulach. drugo poluvreme: Fesiun, Sapay,  Chesnakov, Martynenko, Yakubu, Luizao, Bilyy, Opanasenko, Shehic, Scherbek.

Fudbaleri Spartaka zabeležili su pobedu u petoj prijateljskoj utakmici tokom priprema u Antaliji. Subotičani su savladali ekipu iz Ukrajinske premijer  lige FK Vorskla Pltava sa 1:0.

Obe ekipe su utakmicu odigrale sa dve postave, tako da su svi igrači dobili priliku da zaigraju po 45. minuta. Spartak je odlično otvorio utakmicu i već u 3. minutu poveo golom Tufegdžića. U drugom poluvremenu nastupila je znatno mlađa postava, međutim rezultat se do kraja nije menjao.

Sledeću pripremnu utakmicu Spartak Ždrepčeva krv će odigratu u četvrtak 6. februara protiv druge ekipe Zenita iz Sant Petersburga (Rusija).