SPARTAK ŽK – MLADOST 1:0 (0:0)

U okviru 12. kola Linglong Superlige Srbije Spartak Ždrepčeva krv dočekuje ekipu Mladosti iz Lučana.

Spartak Ždrepčeva krv – Mladost 1:0 (0:0)

Gradski stadion u Subotici. Meč odigran bez prisustva publike. Sudija: Anđelovski Novica. Strelci: 1:0 Marčić (52. min)

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Dunđerski, Tekijaški, Ivančević, Milošević, Shimura, Marčić, Tufegdžić (87. Vidović), Bijelović (82. Baić), Denković (71. Vidaković), Šormaz (46. Savković)

Mladost: Zečević, Jovanović, Krajišnik, Kos, Odita (63. Babić), Mićević, Cvetković, Stanisavljević (55. Radivojević), Ješić, Jovanović, Šatara

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi savladali su Mladost u okviru 12. kola Linglong Super lige. Pobedonosni gol postigao je Marčić u 52. minutu.

Bla je ovo čvsta utakmica u kojoj su domačini imali terensku inicijativu, ali su zbog odlične igre gostiju teško dolazili u priliku za gol. Prvu priliku za vodstvo Spartak je imao u 23. minutu, Dunđerski je pokušao sa ivice kaznenog prostora a Zečević odličnom reakcijom spasao svoj gol. Uzvratili su gosti preko Odite koji je iz neposredne blizine loptu poslao pored gola.

U drugom poluvremenu Spartak je nastavio sa pritiskom na protovnički gol što im se isplatilo u 52 minutu, povratnik u redove subotičana Mile Savković uputi je oštar šut koji je izblokiran, međutim priseban je bio Milan Marčić koji loptu šalje u gornji deo gola Mladosti za 1:0. Mladost je do izjednačenja mogla nakon prekida, izveli su korner najviši u skoku  bio je Miloš Šatara koji je pokušao glavom srećom po domaće Dubljanić je bio na mestu i sprečio ovaj pokušaj.