Spartak Ždrepčeva Krv – Novi Pazar 2:5 (1:3)

Novi Sad, Stadion: Karađorđe. Gledalaca: oko 300. Sudija: Milan Ilić. Strelci: Jočić (25.) i Krmar (57. min) za Spartak, Travančić (8. i 13. min), Dimitrijević (22.) i Alivodić (74. i 90. min) za Novi Pazar.

Spartak Ždrepčeva krva: Mirković, Farkaš, Ćalasan, Radovanović (48. Ajuru), Anđić, Jočić, Glavčić (55. Krmar), Torbica, Milić, Ivanović (46. Savković) i Mudrinski.

Novi Pazar: Živković, Vasilić, Stanojević, Alivodić, Pantelić, Travančić (90. Lepović), Čečarić (36. Kunić), Dimitrijević, Marić (44. Kačar), Micevski i Tintor

Drugi prvenstveni poraz subotičani su doživeli od Novog Pazara u utakmici 4. kola Super lige. Meč je obilovao golovima, postignuto ih je čak sedam.

Spartak je dobro otvorio utakmicu. U 6. minutu Milić je nakon kornera koji je izveo Glavčić loptu glavom poslao tik iznad gola. Novi Pazar je do vodstva došao u 8. minutu nakon greške odbrane subotičana koja je dozvolila da Travančić nesmetano uđe u šesnaesterac i iskosa sa desne strane loptu pošalje u mrežu. Pet minuta kasnije gosti su udvostručili prednost, Alivodić je prošao po desnoj strani na suprotnoj je uposlio Travančića koji postiže svoj drugi gol na utakmici. Novi Pazar je u 22. minutu došao do velikih 0:3. Ponovo se Alivodić probio po desnoj strani, slično kao i kod drugog gola, uposlio je Travančića čiji šut brani golman Mirković, međutim na odbijenu loptu natrčava Dimitrijević koji je šalje u mrežu.

Spartak je smanjio samo tri minuta kasnije. Jočić je uputio centaršut sa desne strane, lopta je promenila putanju i na iznenađenje golmana Živkovića od stative se odbila u mrežu. Par minuta kasnije Jočić se mogao proslaviti novim golom, međutim nakon njegovog šuta usledila je odlična intervencija golmana Živkovića koji je najzaslužniji što se rezultat nije menjao.

Drugo poluvreme počelo je u dominaciji subotičana, koji su vršili stalni pritisak ka golu Novog Pazara. Tek što je ušao u igru, mladi Krmar je postigao gol i smanjio rezultat na 2:3. Usledili su novi napadi subotičana koji su delovali sigurno i bili blizu izjednačenja. Šok za domaće je usledio u 72. minutu kada su ostali sa igračem manje pošto je sudija Ilić pokazao drugi žuti karton Nemanji Miliću nakon navodnog simuliranja.  Vrlo brzo su Pazarci iskoristili igrača više i zahvaljujući iskusnom Alivodiću koji je odlično uposlio Kunića došli do 2:4. Konačan rezultat postavio je najbolji akter susreta, Enver Alivodić u sudijskoj nadoknadi, preciznim i jakim šutem sa oko 18 metara.