Spartak Ždrepčeva krv – Dubočica 5:6 nakon penala regularni deo 1:1 (1:1)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 350. Sudija: Ljubiša Borisavljević. Strelci: 0:1  Mitrović (19.), 1:1 Marčić (40.)

Spartak Ždrepčeva krv: Manojlović, Dunđerski, Jezdimirović, Branković, Bogdanović, Šćepanović (87. Bogićević), Shimura (62. Tufegdžić), Marčić, Savković (57. Todoroski), Mihajlović (57. Bijelović), Hrstić.

Dubočica: M. Mladenović, Stanković (78. Milosavljević), Čmajčanin, Mitrović (72. Stamenković), Savić, Gorčić, D. Mladenović, N. Mladenović (90. Mladen Mladenović), Jovanović, Stojković.

Fudbaleri Dubočice iz Leskovca priredili su iznenađenje u Subotici pošto su nakon penal serije savladali Spartak i plasirali se u osminu finala Kupa Srbije.

Loše se otvorila utakmica po domaće, Mitrović je u 19 minutu doveo goste iz Leskovca u prednost od 1:0. Odgovorio je Spartak boljom igrom i pet minuta pre isteka prvog poluvremena poravnao na 1:1 preko Marčića. U nastavku susreta subotičani su imali terensku inicijativu, stvarali prilike, međutim nisu uspeli da postignu gol. Regularni deo završen je bez pobednika pa je pobednik odlučen nakon penal serije.

Gosti su pokazali veliku smirenost u realizaciji najstrože kazne. Svih pet izvođača su bili sigurni, dok su subotičani propustili jedan penal i time se oprostili od takmičenja u Kupu Srbije.