TROFEJ GRADA SUBOTICE

TROFEJ GRADA SUBOTICE2018-08-27T18:31:05+00:00

Trofej Grada Subotice

25-26. Avgusta 2018. godine
Gradski Stadion Subotica

subotu i nedelju 25.-26.08.2018. sa početkom u 09:00 na Gradskom stadionu (pomoćnim terenima) u Subotici održaće se drugi međunarodni dečiji fudbalski trurnir “TROFEJ GRADA SUBOTICE”.

Organizovana su takmičenja u 6 kategorija: 2006., 2007., 2008., 2009., 2010. i 2011. godište

Očekuje se oko 60 ekipa širom regiona.

 

Kategorije:

U12 – 2006.

U11 – 2007.

U10 – 2008.

U9 – 2009.

U8 – 2010.

U7 – 2011.

 

 

 

 

 

 


 

Drugi turnir “TROFEJ GRADA SUBOTICA” ispunio je sva očekivanja.
Prodefilovalo je oko 1000 dečaka, a 72 tima prikazala su zavidan fudbal.

PRVI DAN (25.08.2018.)

Do sedam godina (2011): Spartak  – Subotica   7:0, Dendi 2  – Bolesnikov    0:4, Omladinac – Dendi 1   2:1 , Spartak – Dendi 2   3:1, Bolesnikov – Omladinac   2:0, Subotica – Dendi 1   0:7, Omladinac – Spartak   3:1, Bolesnikov – Dendi 1   6:0, Dendi 2 – Subotica   3:0, Dendi 2 – Omladinac   2:1, Omladinac – Subotica   3:0

Do osam godina (2010): Arena beli – Omladinac   3:0, Spartak 1 – Radnički Sombor   2:2, Arena plavi – Spartak 2   3:0, Subotica – Sporto   3:2, Spartak 1 – Arena plavi   3:1, Arena beli – Subotica   1:5, Radnički Sombor – Spartak 2   3:0, Omladinac – Sporto   0:1, Spartak 1 – Spartak 2   3:0, Arena beli – Sporto   3:0, Subotica – Omladinac   3:1, Arena plavi – Radnički Sombor   0:7

Do devet godina (2009): Spartak – Hajduk Kula   3:0, Subotica – Arena Subotica   0:4, Olimpik – Sporto   5:0, Mladi vukovi – Spektar   0:3, Omladinac – Sofeks   1:1, Obilić Herceg Novi – Crvena zvezda   0:18, TSC – Acko Doboj   5:0, Zelina Hrvatska – Vrbas 3:0, Omlaidnac – Spartak   1:0, Obilić – Subotica   3:4, TSC – Olimpik   1:1, Zelina – Mladi vukovi 0:3, Arena – Crvena zvezda   0:5, Hajduk – Sofeks   1:3, Sporto – Acko   1:0, Spektar – Vrbas   3:0Spartak – Sofeks 0:2, Subotica – Crvena zvezda 0:9, Olimpik – Acko   5:0, Hajduk – Omladinac   4:4, Arena – Obilić   4:1, Sporto – TSC   0:8, Spektar – Zelina   0:0

Do deset godina (2008): Spartak – Hajduk   2:1, Vašarište – Mladi vukovi   3:0, Crvena zvezda – Vrbas   3:0, Spektar – Radnik Urije   5:0, Dubravita Rumunija – Subotica   1:2, Spektar – Spartak   5:0, Omladinac – Crvena zvezda   0:3, Hajduk – Radnik   1:0, Vrbas – Arena   0:3, Mladi vukovi – Subotica   0:3Spartak – Radnik   5:0, Crvena zvezda – Arena   2:0, Vašarište – Subotica   4:1, Hajduk – Spektar   0:5, Vrbas – Omladinac   0:3, Mladi vukovi – Dubravita   0:3

Do jedanaest godina (2007): Spartak – Vrbas   2:0, Vojvodina – Spektar   1:0, Petrika – Spartak 2   4:0, Ua tim Temerin – Olimpik   2:0, NK Tomislav – Radnik   0:9, Obilić – Savacium   3:0, Acko – Arena   0:1, Subotica – Vašarište   2:3, Obilić – Spartak   0:1, Acko – Petrika   0:2, Subotica – Vojvodina   0:5, NK Tomislav – Uan tim   0:12, Vrbas – Savacium   3:2, Spektar – Vašarište   2:0, Olimpik – Radnik   1:2Spartak, Savacium 3:1, Petrika – Arena   3:0, Vojvodina – Vašarište   2:2, Uan tim – Radnik   2:0, Spektar – Subotica   1:0Spartak 2 – Acko   0:4, Vrbas – Obilić   0:2, NK Tomislav – Olimpik   1:5

Do dvanaest godina (2006): Spartak – Omladinac   2:4, Vojvodina – ŽFK Spartak   6:0, Arena – Vrbas   0:2, ŽAK Sombor – GDM   1:0, Totovo selo – NK Zelina   1:2, Teksilac – Bolesnikov   0:3, ŽAK – Spartak   0:1, Totovo selo – Vojvodina   0:12, Teksilac – Arena   0:3, Omladinac – GDM   3:0ŽFK Spartak – NK Zelina   5:4, Vrbas – Bolesnikov   4:0Spartak – GDM   2:1, Vojvodina – NK Zelina   12:0, Arena – Bolesnikov   1:2, Omladinac – ŽAK   0:0, Vrbas – Tekstilac   3:0

 

DRUGI DAN (26.08.2018.)

 

Do sedam godina (2011):

Prvo mesto: Bolesnikov Novi Sad
Drugo mesto: Dendi Novi Pazar
Treće mesto: Omladinac Novi Banovci

Rezultati: Subotica – Bolesnikov  0:14, Spartak Dendi 1  1:1, Bolesnikov – Spartak  6:0, Dendi 1 – Dendi  2:3

Do osam godina (2010):

Prvo mesto: Subotica
Drugo mesto: Arena Subotica
Treće mesto: Radnički Sombor

Rezultati: Radnički – Arena beli  2:3, Subotica – Spartak 1  5:0,
Finale: Arena – Subotica  0:1
Za treće mesto: Radnički – Spartak 2:1

Do devet godina (2009):

Prvo mesto: Crvena zvezda Beograd
Drugo mesto: Omladinac Novi Banovci
Treće mesto: TSC Bačka Topola

Rezultati: Sofeks – NK Zelina  1:3, Crvena zvezda – Olimpik  3:0, TSC – Arena  3:1, Spektar – Omladinac  3:0, NK Zelina – Crvena zvezda 0:10, TSC – Omladinac  0:2, 
Finale: Crvena zvezda – Omladinac  2:0
Za treće mesto: NK Zelina – TSC  1:3

Do deset godina (2008):

Prvo mesto: Crvena zvezda Beograd
Drugo mesto: Arena Subotica
Treće mesto: Spektar Sombor

Rezultati: Spektar – Omladinac  2:0, Crvena zvezda – Dubravita  11:0, Varvarište – Arena  0:2, Spartak – Subotica  2:1, Spektar – Arena  1:4, Crvena zvezda – Spartak  4:1
Finale: Arena – Crvena zvezda  1:5
Za treće mesto: Spektar – Spartak 3:0

Do jedanaest godina (2007):

Prvo mesto: Uan tim Temerin
Drugo mesto: Spektar Sombor
Treće mesto: Vojvodina Novi Sad

Rezultati: Spartak – Radnik Urije 1:0, Petrika – Spektar  0:3, Uan tim – Obilić Herceg Novi 5:0, Spartak – Spektar  0:2, Vojvodina – Uan tim  0:2
Finale: Uan tim – Spektar 2:0
Za treće mesto: Vojvodina – Spartak 2:0

Do dvanaest godina (2006):

Prvo mesto: Vojvodina Novi Sad
Drugo mesto: CFK Vrbas
Treće mesto: Spartak Subotica

Rezultati: Omladinac – Arena  0:1, Vojvodina – ŽAK  3:0, Vrbas – ŽFK Spartak  3:0, Spartak – Bolesnikov  1:0, Arena – Vojvodina  0:10, Vrbas – Spartak  4:2
Finale: Vojvodina – Vrbas 2:0
Za treće mesto: Arena – Spartak 0:2

9. KOLO SUPERLIGE: ČUKARIČKI – SPARTAK ŽK 3:1 (1:0)

KONTAKT INFO

FK SPARTAK ŽDREPČEVA KRV
  • Park Rajhl Ferenca 10
  • 24000 Subotica
  • PIB: 100 870 684
  • Broj računa.: 105 – 90120 – 08 AIK banka
  • Tel/Fax: 024-553-818
  • e-mail: office@fkspartak.com
Copied!