Mladost (Lučani) – Spartak Ždrepčeva krv 1:1 (0:1)

Stadion Švajcarija na Zlatiboru. Gledalaca: oko 100. Strelci: 0:1 (Afum u 10. min), 1:1 Obrenović (72. min)

Mladost: Knežević, Jovanović, Vukomanović, Mićević, Kijevčanin, Mihajlović, Savić, Selenić, Babić, Obrenović, Tešić. Igrali još: Badara.

Spartak Ždrepčeva krv: Dokić, Dunđerski, Matić, Popović, Milošević, Rakić, Medić, Milić, Matijević, Lazić, Afu. Igrali još: Racković, Jelović, M. Lučić, Bulatović.

Rezervni tim Spartak Ždrepčevi krvi odigrao je prijateljsku utakmicu protiv drugog sastava Mladosti iz Lučana. Po kišovitom vremenu meč je završen bez pobednika sa po jednim postignutim golom n aobe strane.

Poveli su subotičani u 10. minutu golom Samjuela Afua koji je uspeo da pobegne odbrani protivnika i loptu pošalje u mrežu. Mladost je poravnala rezultat u 72. minutu lob udarcem Obrenovića.