Spartak Ždrepčeva krv – Gaz Metan 0:1 (0:1)

Stadion kod jezera na Zlatiboru. Gledalaca: oko 50. Sudija. Marko Ivkovi‚. Strelac: 0:1 Konstantin (33. min sa penala)

Spartak Ždrepčeva krv: Perić, Dunđerski, Tekijaški, Kerkez, Vukčević‚ Marčić, Šimura, Glavčić, Đuričin, Čečarić, Đenić. Igrali još: Lučić, Milošević, Savković, Afu, Lacković, Torbica, Milić, Rakić.

Gaz Metan: Pleška, Konstantin, Bušu, Bredli, Julijan, Romeo, Krecu, Buzjuk, Kajado, Olaru, Naser. Igrali još: Kuka, Paul, Lopez, Stanku.

Subotičani su izgubili od ekipe iz Rumunije iz penala koji je realizovao Konstantin u 33. minutu. Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi su u toku utzakmice stvorili veliki broj prilika posebno u drugom poluvremenu i mogu da žale što su poraženi u ovom duelu.

Početak utakmice pripao je Gaz Metanu, da bi fudbaleri Spartaka nakon dvadesetak minuta odgovorili na njihovu igru i u 26. minutu zapretili iz akcije koju je započeo Čečarić odlično se probivši po desnoj strani, loptu je poslao u sredinu gde je Đuričin dobro zahvatio, međutim rumunski golman je uspeo da sačuva svoju mrežu. Gaz Metan je do vodstva došao u 33. minutu nakon što je u kaznenom prostoru oboren Olaru. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Konstantin za vodstvo Rumuna. U poslednjim trenucima prvog dela šansu je imao Đenić ali rezultat se nije menjao.

U drugom poluvremenu Spartak je bio tim koji je diktirao tempo igre i imao apsolutnu dominaciju na terenu. Igra se preselila na polovinu gaz Metana a često i pred sam njihov gol, međutim subotičani nisu uspeli da savladaju protivničkog golmana. Deset minuta pre kraja Tekijaški je probao glavom sa pet metara da bi u poslednjim trenucima susreta Milošević uputio jak šut sa 25 metara koji je na žalost bio i malo neprecizan pa je lopta otišla tik pored gola.