Spartak Ždrepčeva Krv – Napredak 1:1 (0:1)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 300. Sudija: Vlado Glođović (Vrbas), pomoćnici: Goran Stanojević (Beograd) i Vladimir Šegrt (Beograd). Strelci: 0:1 Vukanović u 29. minutu, 1:1 Mudrinski u 57. minutu

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Stojković, Ćalasan, Tomović, Krefl, Pantić, Glavčić, Ivanović, Torbica (57. Nikolić), Jovović (82. Savković), Mudrinski (89. Purović)

Napredak: Petrović, Simonović, Miladinović, Tubić, Ndaj, Gobeljić (81. Vidaković), Eskić, Vulić, Urošević, Alivodić (74. Šarac), Vukanović.

Spartak i Napredak podelili su bodove u utakmici u kojoj je svakoj ekipi pripalo po jedno poluvreme. Gosti su bili bolji do 50 minuta, a posle toga je Spartak preuzeo inicijativu i pored izjednačujućeg gola imao šansu i za preokret.

Kruševljani su bolje otvorili utakmicu. Urošević je u 18. minutu izveo slobodan udarac a u prilici se našao Ndaje koji loptu šalje pored gola. Par minuta kasnije Alivodić je isprobao šut iz daljine da bi svoju terensku inicijativu Napredak krunisao u 29. minutu. Gobeljić i Alivodić su izmenili dupli pas da bi Alivodić uputio loptu pred gol gde je glavom dočekao Vukanović i smestio je u mrežu.

U nastavku susreta Spartak je zaigrao znatno bolje. Pokušao je Mudrinski no lopta odlazi daleko pored gola. Subotičani su do poravnanja došli u 57. minutu kada je Stojković idealno proigrao Mudrinskog, koji glavom poravnava rezultat. Nakon izjednačujućeg gola fudbaleri Spartaka su još odlučnije krenuli sa napadima. Pokušao je Jovović sa ivice šesnaest metara a prečka spašava gol Napredka. Par minuta kasnije pokušao je i Ivanović no lopta odlazi preko gola. Gosti su zapretili u 79. minutu preko Šarca koji se našao u odličnoj prilici. Poslednju priliku na utakmici imao je Napredak nakon kornera koji je izveden sa desne strane, stvorila se gužva u šesnaestercu, loptu prvo izbija Ćalasan da bi konačno došla do golmana Ostojića.