Spartak – Petrolul 1:1 (0:0)

Fudbaleri Spartaka su u trećoj kontrolnoj utakmici odigrali nerešeno sa ekipom Potrolul iz Rumunije. Bio je ovo do sada najjači protivnik i najbolja igra plavih golubova.

Subotičani su utakmicu počeli sa prvim timom gde su izostali bolesni Milić i Plavšić. Spartak je imao terensku inicijativu i više napadao u prvom poluvremenu. Najbolju šansu imao je novajlija Makarić koji je umesto mreže pogodio stativu.

Spartak je imao dominaciju na terenu što pokazuje i broj izvedenih kornera 9:1 u korist subotičana. Ipak do vodstva je došla ekipa Petrolula u 73. minutu.  Nakon primljenog gola subotičani su pojačali tempo igre i desetak minuta kasnije preko Dimitrija Tomovića izjednačili na 1:1. Šansu za pobedu imao je Mezei koji je u finišu utakmice pogodio prečku.