Novi Pazar – Spartak 0:1 (0:0).

Gradski stadion u Novom Pazaru. Gledalaca oko 1.000. Sudija: Dejan Anđelković. Crveni karton: Vladimir Radojević (Novi Pazar) u 10. min. Strelci: Goran Antonić u 88. min.

Novi Pazar: Živković, Pavlović, Pajović, Savić, Zlatković, Micevski, Vidić,  Šarac (76. Zilkić), Vusljanin ( 77. Rušević), Radivojević, Ubiparip.

Spartak: Janošević, Farkaš (54. Makarić), Antoić, Tomić, Milošević, Kovačević, Tumbasević (46. Torbica), Šljivić, Ilić, Ivanović, Mudrinski (69. Milić).

Spartak je stigao do nove pobede u plej autu. U šest odigranih kola mini lige zabeleđili su pet pobeda i jedan nerešen rezultat i zasluženo se nalaze na prvoj poziciji plej auta. Subotičani su slavili golom Gorana Antonića u samom finišu utakmice.

Domaći su krenuli ofanzivno ka golu Spartaka.  Pokušao je Vidić no njegov šut je uspešno izblokiran. Novi Pazar je ostao sa igračem manje već u 10. minutu nakon nesmotrenog poteza Vladimira Radivojevića koji je udario Kovačevića i zaradio direktan crveni karton. Subotičani su opasno zapretili u 1‚8, minutu, Stefan Ilić se našao sam pred golmanom Živkovićem koji uspeva da uđe u šut napadaču plavih golubova i sačuva svoju mrežu. Domaćini su ponovo uzvratikli peeko Voje Ubiparipa koji gađa preko gola u 28. minutu. Pokušao je Micevski u 39. minutu iz daljine, no siguran je bio golman Spartaka.

Drugo poluvreme počelo je inicijativom Spartaka, ali do prve prilike dolaze domaćini u  66. minutu. Zlatković je odlično prošao po levoj strani oštro centrirao po zemlji na peterac, gde je bio Šarac, ali isprečio se golman subotičana koji interveniše nogom i spasava svoju mrežu. Dva minuta kasnije subotičani su izveli brzu kontru iz koje Ivanović lobuje istrčalog golmana Živkovića, ali lopta odlazi pored leve stative.

Kako se meč bližio kraju Spartak je stezao obruč oko gola domaćina. Inicijativa im se isplatila u samom finišu tačnije u 88.minutu. Slobodan udarac sa leve strane izveo je Torbica, lopta je preletela sve igrače i došla do Antoniću koji je bio brži od golmana Živkovića i ubacio loptu u mrežu za konačnih 0:1.