Spartak -Jagodina  5:1 (3:1)

Gradski Stadion u Subotici. Gledalaca: oko 500. Sudija: Jeremić Milan. Strelci: Farkaš u 7., Milošević u 22. min, Ivanović u 40. i 77. min, Milić u 84. min za Spartak,  Lečić u 36. min za Jagodinu

Spartak: Mirković, Antonić, Tomić, Kovačević,  Milošević, Jočić (73. Jondić ),  Šljivić, Tumbasević, Farkaš (83. Mrkela), Ivanović,  Mudrinski (46. Milić).

Jagodina: Tatić, Đorđević (74. Savković), Miladinović, Filipović, Gašić, Knežević, Mitošević  (46. Milošević), Martinović (32. Nedović), Lečić, Nikolić, Jevtić.

Spartak je na svom terenu zabeležio novu uverljivu pobedu. Nakon Metalca, sa 5:1 su savladali i ekipu Jagodine i time olakšali nastavak takmičenja u plej aut ligi.

Domaći fudbaleri počeli su meč veoma ofanzivno sa stalnim napadima ka golu Jagodine. Poveli su već u 7. minutu iz akcije koja je krenula od Ivanovića, lopta dolazi do Miloševića koji je šalje pred gol na liniju peterca. Mudrinksi je bio za malo kratak, ali se tu našao Farkaš koji glavom dovodi Golubove u vodstvo od 1:0. Postignut gol samo još više je osokolio subotičane koji su nizali akcije pred golom Jagodine. U šansi su bili Ivanović, Mudrinski i Farkaš no gosti su odolovelali do 22. minuta kada Milošević prošao po levoj  strani i kada se očekivalo da loptu ubaci pred gol uputio je precizan i jak udarac i savladao golmana Tatića za 2:0. Pokušao je Farkaš iz daljine ali ovaj put golman Jagodine loptu uspešno odbija.

FkSpartak-Jagodina 12

Gosti su smanjili u 36. minutu iz prve prilike. Mitošević je ubacio loptu pred gol gde je sa par metara Lečić šalje u mrežu. Nije to omelo domaće da nastave sa pritiscima. Usledile su nove akcije najčešće preko Miloševića i Ivanovića koji su zadavali velike probleme odbrani gostiju. Prednost su povećali u 31. minutu odličnim šutem Ivanovića iskosa sa leve strane za 3:1. U finišu prvog dela Mudrinski je propustio odličnu priliku, kada se nakon asistencije Ivanovića našao sam pred golmanom Tatićem koji refkelsnom reakcijom uspeva da sačuva svoju mrežu.

FkSpartak-Jagodina 36

Početak drugog poluvremena obeležila je jaka kiša koja je znatno otežala uslove za igru. Uprkos tome fudbaleri obe ekipe su stavrali prilike. Prvi deo pripao je Jagodini koja je zapretila preko Nikolića i Jevtovića no odličnim intervencijama golmana Mirkovića mreža domaćih se nije zatresla. Kovačević je odlično izblokirao pokušaj Nikolića sa desetak metara u 65. minutu. Najbolju priliku gosti su imali u 76. minutu kada je Savković uputio jak šut, lopta je na svom putu promenila pravac, mešutim nije uspela da prevari golmana Mirkovića koji paradom čuva svoj gol.

Spartak je u sledećem minutu overio pobedu. Ivanović se nezadrživo probio po desnoj strani i ponovo savladao Tatića. Konačan rezultat od 5:1 postavio je Milić, šest minuta pre kraja utakmice.