Spartak Ždrepčeva krv- Radnički 1923  2:1 (1:1)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 2.500. Sudija. Milanović Miloš. Strelci: 0:1 Mirić (8.), 1:1 Filipović (14.), 2:1 Nikolić (56. iz penala)

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Jezdimirović, Filipović, Ostojić, Shimura (90. Bogićević), Đurasović (81. Šćepanović), Vidaković, Bijelović, Tufegdžić, Srećković (81. Todoroski), Nikolić

Radnički 1923: Lukić, Damjanac, Pecelj (87. Blagojević), Milisavljević (65. Trifunović), Varjačić, Piščević, Andrić, Vidović, Tomić (75. Maksimović), Ubiparip, Mirić (87. Srnić)

Subotičani su kolo pre kraja osigurali opstanak u Linglong Super ligi pošto su pred svojom publikom savladali ekipu Radničkog sa 2:1 posle rezultatskog preokreta i šoka na Gradskom stadionu kada je Mirić u 8. minutu doveo kragujevčane u prednost.

Utakmica je nosila veliki ulog za oba rivala. Spartak je od samog starta krenuo ofanzivno sa velikom željom. Stvorili su odličnu priliku u 7. minutu, Nikola Srećković uposlio Vidakovića koji oštro šutira, međutim golman Lukić je odličnom intervencijom sačuvao svoju mrežu. Usledio je napad gostiju Nemanja Tomić je dijagonalom idealno uposlio Mirića koji vešto lob udarcem vara golmana Dubljanića za 0:1. Usledio je šok na stadinu u Subotici, međutim to nije u velikoj meri poremetilo domaće fudbalere koji su nastavili sa pritiskom.  Šest minuta kasnije uporni fudbaleri Spartaka su došli do izjednačenja. Korner je izveo Nikola Srećković a najsnalažljiviji u šesnaestercu gostiju bio je Stefan Filipović koji glavom donosi poravnanje u 14. minutu. Spartak je nastavio sa ofanzivnom igrom. Šansu za preokret imao je Đurasović a potom i Tufegdžić nakon odličnog prodora Bijleovića. U poslednjih petnaest minuta prvog dela Radnički se oslobodio pritiska. Njihove akcije su najčešće išle sa leve strane preko agilnog Tomića koji je zadavao probleme odbrane subotičana. Najbolju šansu za novo vodstvo propustio je Mirić koji loptu šalje pored gola nakon asistencije Vidovića.

Početak drugog poluvremena protekao je u dinamičnoj igri oba rivala jer im nerešen rezultat nije odgovarao. Spartak je zapretio preko Vidakovića koji loptu šalje preko gola a zatim je ponovo Mirić bio u prilici da dovede svoj tim u vodstvo. Igrao se 55. minut kada je dosuđen korner za domaćina, prekid iz ugla izveo je Srećković da bi u borbi za loptu golman Srećković nepropisno zaustavio Filipovića te je sudija pokazao na belu tačku. Siguran izvođač najstrože kazne bio je kapiten Nikolić za vodstvo od 2:1. Nakon primljenog gola Radnički je krenuo silovitije ka golu Spartaka. Pokušao je Damjanac iz okreta ali lopta odlazi preko gola. Tufegdžić je u dva navrata mogao da reši pitanje pobednika, ali bio je neprecizan. U sudijskoj nadoknadi gosti su imali prilike za poravnanje, nakon dosuđenog slobodnog udarca sa oko 20 metara, međutim Varjačić loptu šalje preko gola.