Javor – Spartak Ždrepčeva krv 1:1 (0:0)

Ivanjica, Stadion FK Javor. Sudija: Bojan Nikolić. Gledalaca: oko 500. Strelci: 1:0 Ivanovski (64.), 1:1 Radovanović (81.)

Javor: Đogatović, Terzić, Milović, Karišik, Amanović (46. Asare), Milanović, Ristovski, Silva (75. Ilić), Tripković (56. Đetković), Ivanovski.

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Stojković, Kerkez, Radovanović, Hajdin, Jočić (87. Glavčić), Shimura, Torbica (67. Abaz), Ivanović, Savković, Nikolić.

Fudbaleri Spartaka vratili su se sa osvojenim bodom iz Ivanjice. Nakov vodstva Javora izjednačujući gol za subotičane postigao je Radanović za podelu bodova.

Na početku utakmice u 2. minutu Nikolić je propsutio odličnu šansu koja mu se ukazala nakon asistencije Stojkovića. Uzvratio je Javor dva minuta kasnije preko Ristovskog čiji šut su na vreme izblokirali subotičani. Spartak je ubrzo preuzeo terensku inicijativu čiji fudbaleri su bili stalna pretnja po gol Javora. Priliku je imao Savković u 24. minutu, ali izborio je samo korner.

U drugom poluvremenu trener domaćih u igru je ubacio Jones Asaru, što je znatno ubrzalo njihovu igru. Javor je opasno zapretio u 51. minutu, Silva je centrirao lopta dolazi do Kikovića čiji šut brani golman Ostojić. Domaćini su iskoristili period svoje bolje igre i do vodstva stigli u 64. minutu nakon akcije koju je završio Ivanovski.

Nakon primljenog gola subotičani su ponovo krenuli odlučnije ka golu. Do izjednačenja su stigli 9 minuta pre kraja susreta kada je Savković izveo korner a Radovanović loptu poslao u mrežu za konačnih 1:1.

U sledećem 5. kolu Spartak na Gradskom stadionu dočekuje ekipu Mačve u utakmici koja je na rasporedu u ponedeljak 14. avgusta od 20 časova.