Javor – Spartak Ždrepčeva krv 2:2 (1:1)

Stadion Javora u Ivanjici. Gledalaca: oko 500. Sudija: Bojan Nikolić. Strelci: 1:0 Luković (21.), 1:1 Srećković (42.), 1:2 Srećković (52.), 2:2 Petković (58. iz penala)

Javor: Lazović, Dolmagić, Pavišić, Rogač, Jevremović (78. Sević), Mladenović (72. Cvetković), Maričić, Piščević, Luković, Radivojević (63. Nikolić), Petković.

Spartak Ždrepčeva krv: Dujmović, Dunđerski, Tekijaški, Otašević, Milošević, Jočić, Marčić, Srećković (72. Jovanović), Vidaković, Denković, Tufegdžić

Fudbaleri Javora i Spartak Ždrepčeve krvi podelili su bodove uz po dva postignuta gola. Obe ekipe su bile u vodstvo da bi na kraju rezultat bio izjednačen.

nakon početn einicijatice domaćina, Spartak je vrlo brzo preuzeo kontrolu igre. Zapretili su subotičani u 17. minutu, kada je Denković loptu poslao iznad gola. Četiri minuta kasnije Javor je došao do prednosti iz srećne situacije, pogrešio je golman Dujmović, loše izbacio loptu koja je došla do Lukovića koji je iskoristio poklon z avodstvo od 1:0. Nakon primljenog gola subotičani su zaigrali znatno ofanzivnije i naterali domaćina da se brani.  Izborili su fudbaleri Spartaka slobodan udarac na 18 metara, loptu je uzeo Srećković i odličnim šutem je poslao u mrežu za 1:1. Par minuta kasnije Denković je propustio priliku za totalni preokret.

U nastavku utakmice obe ekipe su zaigrale ofanzivno sa željom da postignu gol. Prvi su do toga došli subotičani i to u 52. minutu kada je Srećković iskoristio nesmotrenost igrača Javora u odbrani i doveo Spartak u vodstvo od 2:1. Uzvratio je Javor napadima ka golu i totalnom ofanzivom. U 58. minutu dosuđen je kazneni udarac koji je iskoristio Nikola Petković za novo poravnanje rezultata. U poslednjih pola sata igre obe ekipe su nastavile sa napadima pa su se ređale prilike na obe strane. Na kraju meč je okončan podelom bodova sa po dva gola u obe mreže.