Zemun – Spartak Ždrepčeva krv 1:1 (1:1)

Gradski stadion u Zemunu. Gledalaca oko 1.000. Sudija: Milan Ilić. Strelci: 1:0 Dimić u 21. , 1:1 Hajdin u 34. minutu.

Zemun: Šaranov, Božović, Vuković, Bubanja, Vučić, Luković, Mladenović, Kiso (46. Pajović), Asani (55. Beljić), Dimić (74. Lasickas), Lečić.

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Stojković, Ćalasan, Kerkez, Hajdin, Šimura, Jočić, Savković, Ivanović, Čečarić (65. Torbica), Nikolić (87. Abaz)

Fudbaleri Spartaka vraćaju se sa osvojenim bodom iz Zemuna iako su po prikazanoj igri verovatno zaslužili i sva tri. Junak susreta bio je golman Šaranov koji je u par navrata odličnim odbranama sačuvao svoj gol.

Subotičani su zapretili već u desetoj minuti, šutirao je Savković i zagrejao golmana Šaranova. Zemun je poveo iz prvog šuta na gol i to u 21. minutu kada je Vučić prošao sa strane uputio loptu u šesnaesterac gde je Dimić sa par metara poslao pored nemoćnog golmana Ostojića u mrežu. Deset minuta kasnije propala je odlična šansa Spartaka za poravnanjem. Savković je izašao sam pred istrčalog golmana Šaranova, zaobišao ga i loptu poslao u praznu mrežu, međutim na samoj gol liniji uklizao je Bubanja i loptu izbacio iz već viđenog gola.

Nije to obeshrabrilo subotičane koji su tri minuta kasnije ipak došli do izjednačujućeg gola koji je postigao Hajdin odličnim šutem sa oko 18 metara. U samom finišu prvog poluvremena Spartak je mogao i do rezultatskog preokreta, Ivanović se našao sam pred golmanom Zemuna koji je i ovaj put odličnom intervencijom spasao mrežu.

U nastavku susreta malo je splasnuo tempo. Subotičani su ponovo zapretili u 78. minutu kada je prečka spasila domaćina nakon šuta Mileta Savkovića. Deset minuta pre kraja ponovo je Savković propustio priliku, našao se sam pred golmanom Zemuna koji mu je odbranio šut lopta mu se vratila nazad ali j eponovo Šaranov bio uspešniji i još jednom odličom intervencijom spasio svoj tim.