Radnički 1923 – Spartak Ždrepčeva krv 2:2 (1:1)

Stadion „Čika Dača“ u Kragujevcu. Gledalaca: oko 2.000. Sudija: Marko Ivković. Strelci: 1:0 Čolović (20.), 1:1 Stanić (38.), 1:2 Srećković (54.), 2:2 Činedu (77. minut)

Radnički 1923: Mladenović, Ponjević, Ivanović, Miličić, Pecelj, M. Vidović, Krajišnik (63. Zorić), Čolović, Vidosavljević, Đurić (63. Evandro), Milunović (46. Činedu – 90. Maksimović).

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Tanasin, Bugarin (46. Bogićević), Ostojić, Bureković (66. Vitorović), Shimura, Stanić (80. Tumbasović), Tošeski (78. Todoroski), Bijelović, Srećković, Rošević (66. Addo).

Subotičani su osvojili bod u Kragujevcu u meču na kojem je postignuto četiri gola. Uspeli su fudbaleri Spartaka da preokrenu rezultat nakon početnog vodstva domaćina, međutim u 77. minutu golom Činedua meč je završen bez pobednika.

Prvu priliku na utakmici imao je domaćin, izveli su korner lopta je došla do Vidovića čiji šut zaustavlja golman Dubljanić. Radnički je poveo u 20. minutu, Milunović je uputio centaršut sa desne strane, lopta dolazi do  Đurića, glavom upošljava Čolovića koji je šalje u nebranjeni deo mreže za 1:0. Deset minuta kasnije Spartak je mogao do poravnanja. Izveli su Subotičani brzu kontra akciju lopta dolazi do Bijelovića, međutim odbrana Kragujevčana bila je na visini zadatka. Minut kasnije nova prilika za plave Golubove, ali lopta nakon šuta Ostojića glavom završava na prečki. Spartak je do izjednačenja stigao u 38. minutu preciznim i jakim udarcem Stanića sa oko 20 metara za 1:1.

Čim je počelo drugo poluvreme šansu za preokret imao je Shimura koji je odlično šutirao i istakao golmana Mladenovića. Što nije uspeo japanac uradio je Srećković u 54. minutu nakon još jedne odlične brze kontra akcije Subotičana, loptu je poslao u mrežu za 1:2. Nakon rezultatskog zaostatka domaćini su zaigrali znatno ofanzivnije sa velikiom željom da postignu pogodak. Šansu su imali Čolović i Đurić ali odbrana subotičana bila je sigurna. Mogli su subotičani da povećaju prednost u 72. minutu nakon brze akcije koju je zavšio Shimura, međutim u velikoj želji napravio je prekršaj nad golmanom Radničkog. Domaćin je zapretio odličnim šutem Zorića, međutim lopta odlazi u korner. Prekid je izveo Čolović, lopta dolazi do Činedua koji glavom donosi poravnanje na 2:2 u 77. minutu. Pokušali su do kraja meča fudbaleri Radničkog da dođu i do preokreta međutim rezultat se nije menjao pa su bodovi podeljeni.