Spartak Ždrepčeva krv – Javor 4:0 (0:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 300. Sudija: Ilija Brdar. Strelci: 1:0 Ivanović (48.), 2:0 Terzić ag (76.), 3:0 Čečarić (90.), 4:0 Torbica (90+2)

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Kerkez, Ćalasan, Jočić (82. Glavčić), Stojković, Shimura, Hajdin, Savković, Čečarić, Ivanović (87. Dunđerski), Nikolić (23. Torbica).

Javor: Đogatović (80. Glintić), Ristovski, Karišik, Marčić (52. Kolaković), Eliomar Silva, Kornelius, Obradović (54. Maričić), Terzić, Jones, Milanović, Cvetković.

Utakmica u Subotici počela je u svečanom tonu, potpredsednik kluba Nikola Simović povodom 100-tog nastupa u plavo belom dresu Đorđu Ivanoviću je uručio uramljen dres. Subotičani su došli do nove ubedljive pobede i pokazali da se opravdano nalaze na visokoj trećoj poziciji. Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu kada su slomili otpor Javora.

Od samog starta domaći fudbaleri su nametnuli visok tempo igre i lomili otpor protivnika. Prvu priliku imao je Nikolić čiji šut sa desetak metara odlazi pored gola.  Nakon pola sata igre Savković je odlično prošao po desnoj strani uposlio Čečarića čiji šut sa par metara zaustavlja golman Đogatović, međutim lopta se odbija, ali uz pomoć stative golman Javora iz drugog pokušaja uspešno spasava svoju mrežu. Usledio je pokušaj Čečarića iz velike daljine, no golman Đogatović nije se dao iznenaditi.

To što su subotičani propustili u prvom poluvremenu, nadoknadili su u nastavku susreta. Nakon samo tri minuta igre u drugom poluvremenu Đorđe Ivanović se u svom 100-tom nastupu upisao u listu strelaca za vodstvo subotičana od 1:0. Dubinsku loptu u šesnaesterac uputio je Hajdin, Shimura glavom loptu šalje do suprotne stative gde je Ivanović zahvatio volejom i zakucao u mrežu.

Domaćini su dobili još više samopouzdanja nakon postignutog gola. Prednost su odvostručili u 76. minutu, posle nove asistencije Shimura koji je loptu sa desne strane uputio pred gol, gde se nalazio Ivanović i njegov pratilac Terzić Borislav. Obojica su uklizala na loptu sa različitim željama, u cilju da spreči akciju Terzić loptu sa pet metara šalje u svoju mrežu za 2:0.

Pokušao je Javor da uzvrati, dobra šansa stvorila se za Eliomara koji sa desetak metara loptu šalje preko gola. U finišu meča dva nova gola za Spartak. U poslednjoj minuti Stojković je idealno uposlio Čečarića koji sa pet metara u punom trku silovito šutira ka golu. Golman Glintić uspeva da odreaguje, ali se lopta od njegove ruke odbija u mrežu. Konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi postavlja Vladimir Torbica preciznim šutem sa oko osamnaest metara, kada je lopta od unutrašnjeg dela stative uletela u mrežu za konačnih 4:0