Napredak – Spartak Ždrepčeva krv 0:1 (0:1)

Kruševac. Gledalaca: oko 1.000. Sudija: Piper Petar. Strelci: 0:1 Šormaz (28. min). Crveni karton: Dokić Ivan (Spartak) u 58. min

Napredak: MILOŠEVIĆ Marko, OBRADOVIĆ Milan, MILOVANOVIĆ Miloš, OŽEGOVIĆ Miloš (75. MARKOSKI Jovan), ESKIĆ Nikola (64. ESKIĆ Nikola), IVANOVIĆ Igor, GAVRIĆ Nenad, BJELOŠ Miroslav (57. VUKADINOVIĆ Miljan), ZEC Đuro, AKSENTIJEVIĆ Nikola, ĆUKOVIĆ Mitar

Spartak Ždrepčeva krv: DOKIĆ Ivan (G), TEKIJAŠKI Nemanja, MILUTINOVIĆ Mihailo, OTAŠEVIĆ Vladimir, MILOŠEVIĆ Stefan, VIDAKOVIĆ Vladan, TUFEGDŽIĆ Lazar, MARČIĆ Milan, ŠORMAZ Stefan (60. DUBLJANIĆ Miloš (G)), SREĆKOVIĆ Nikola (73. UROŠEVIĆ Aleksa), OBRADOVIĆ Nemanja

Fudbaleri Spartaka vratili su se sa sva tri boda iz Kruševca. Subotičani su do pobede došli golom Šormaza u 28. minutu. Junak susreta ipak bio je mladi golman Dubljanić Miloš koji je svoj debi proslavio odbranjenim penalom nakon isključenja golmana Dokića.

Domaćini su bolje otvorili utakmicu, i u 14. minutu imali lepu priliku za vodstvo. Eskić je uposlio Bjeloša koji sa par metara ne uspeva loptu da smesti u mrežu. Šansu je imao i Obradović u 26. minutu, bio je najviši u skoku ali lopta odlazi iznad prečke. Pošto domaći nisu iskoristili svoje prilike do vodstva su došli subotičani. Srećković je povukao napad Spartaka, idealno uposlio Šormaza koji pored golmana Miloševića loptu šalje u mrežu.

Napredak je nastavio sa ofanzivnom igrom i u nastavku susreta. Šut Eskića izblokirala je odbrana subotičana, lopta dolazi do Zeca koji iz neposredne blizine ne uspeva da postigne gol. U 56. minutu Napredak je zapretio preko Obradovića koji umesto mreže pogađa stativu. Samo minut kasnije Gavrić se ubacio iz drugog plana u šesnaesterac Spartaka, gde ga ruši golman Dokić koji je zbog ove intervencije zaradio crveni karton a Napretku se otvorila velika šansa da sa bele tačke poravna rezultat. Na gol subotičana stao je mladi Miloš Dubljanić koji je zaustavlja šut Ivanovića sa bele tačke.

Pokušali su domaćini doi kraja susreta da iskoriste igrača više, međutim nisu uspeli da savladaju golmana Dubljanića. Kojić je pogodio stativu a Obradovićev šut u 88. minutu brani golman subotičana za konačnu pobedu i nova tri boda.