Spartak Ždrepčeva krv – Novi Pazar 2:0 (1:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 150. Sudija: Jovan Šegrt. Strelci: 1:0 Srećković (33.), 2:0 Obradović (86. min iz penala)

Spartak Ždrepčeva krv: Dokić, Cucin, Ivančević, Tekijaški, Urošević, Jočić (68. Marčić), Vidaković, Srećković, Leal, Denković (58. Obradović), Baić (46. Tripković)

Novi Pazar: Ćuličić, Biševac, Rubežić, Milanović, Ibrahimović, Delimeđac (60. Selimović) Novalić, Islamović, Đokić, Plojović (77. Hot)

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi izborili su plasman u osminu finla Kupa Srbije, pobedivši Novi Pazar sa 2:0, iako su nastupili u izmenjenom sastavu.

Subotičani su terensku inicijativu krunisali u 33. minutu, odličnim šutem Srećkovića iskosa sa desne strane. Vodstvom Spartaka uttakmica je postala sadržajnija. Zapretili su gosti u finišu prvog poluvremena, Plojović je uspeo i da loptu ugura u mrežu, međutim bilo je to iz nedozvoljene pozicije.

Nastavak utakmice nije doneo razliku bitniju razliku na terenu. Pokušao je Denković sa šesnaest metara i loptu poslao iznad prečke gola Novog Pazara. Usledila je nova šansa subotičana, nakon odlične asistencije Obradovića lopta je došla do Tripkovića koji se probio po desnoj strani uputio centaršut pred gol gostiju gde je najprisebniji bio Obradović, ali j eloptu poslao pored gola. Pokušao je Tripković iz daljine u 68. minutu, međutim rezultat se nije menjao. Konačnih 2:0 postavio je Nemanja Obradović sa bele tačke u 86. minutu.