Sušica – Spartak Ždrepčeva krv 0:2 (0:0)

Kragujevac, Stadion: FK Sušica. Sudija: Živković Aleksandar. Strelci: 0:1 Vidović (57.), 0:2 Tufegdžić (74.)

Sušica: Pešić Aleksa, Baroš Goran (67. Obradović Strahinja), Jovović Marko, Đurđević Nenad, Vulić Lazar (62. Cvijović Nikola), Đukić Nikola, Petrović Milan, Božović Stefan, Perović Filip, Božović Vladimir (75. Stojanović Matija), Ljubisavljević Aleksandar

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić Mišo, Dunđerski David, Tekijaški Nemanja, Vidaković Vladan, Urošević Aleksa (46. Milošević Stefan), Tufegdžić Lazar (79. Jevremović Jakša), Marčić Milan, Vidović Aleksandar, Bijelović Luka (82. Savković Mile), Jovanović Strahinja (46. Vujanović Nikša), Baić Mihajlo (46. Šormaz Stefan)

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije rutinskom pobedom protiv ekipe Sušice člana Srpske lige.

Domaćin se dobro suprostavio kombinovanom subotičkom timu u prvom poluvremenu. Nastavak utakmice doneo je prevagu na strani Spartaka, Aleksandar Vidović je u 57. minutu doneo prednost subotičanima od 0:1. Utakmica je rešena u 74. minutu kada je Tufegdžić poslao loptu u mrežu za konačnih 0:2.