Spartak Ždrepčeva Krv – Mačva 3:1 (2:1)

Gradski stadion u Subotici. Sudija: Stoilković Igor. Gledalaca: oko 200. Strelci: 1:0 Obradović (11. min), 2:0 Obradović (17. min), 2:1 Adamović (19. min), 3:1 Gojkov (90+2 min). Crveni karton: Cucin (86. min) – drugi žuti

Spartak Ždrepčeva Krv: DOKIĆ Ivan, TEKIJAŠKI Nemanja, OTAŠEVIĆ Vladimir, UROŠEVIĆ Aleksa, CUCIN Luka, MARČIĆ Milan, VIDAKOVIĆ Vladan, TUFEGDŽIĆ Lazar (89. IVANČEVIĆ), SREĆKOVIĆ Nikola (67. GOJKOV), ŠORMAZ Stefan (46. CARNEIRO), OBRADOVIĆ Nemanja

Mačva: PULETIĆ Dušan, PEJOVIĆ Filip, TOŠIĆ Nemanja (46. MARIĆ), IVIĆ Lazar, JOVANOVIĆ Nenad, AŠĆERIĆ Nikola, MIJAILOVIĆ Marko (60. JEVTIĆ), ADAMOVIĆ Miloš, KOVAČEVIĆ Nikola, MARINKOVIĆ Nenad (72. MARKOVIĆ), MILOSAVLJEVIĆ Stefan

Utakmica je počela sa malom svečanošću, predsednik FK Spartak, Nikola Simović uručio je poklon Ivici Kralju proslavljenom reprezentativnom golmanu a sada prvom čoveku FK Mačva povodom sto godina postojanja šabačkog kluba.

Kako su i najavili subotičani su ozbiljno shvatili protivnika i od samog početka krenuli ofanzivno. Do vodstva su došli već u 11. minutu, nakon što je Mijailović igrao rukom u svom šesnaestercu a sudija pokazao na belu tačku. Loptu je uzeo Obradović, njegov šut brani golman Puletić koji loptu izbija ispred sebe a spretni Obradović iz drugog pokušaja uspeva da savlada golmana Mačve za 1:0. Sedam minuta kasnije Spartak je udvostručio vodstvo. Obradović je uputio oštar pas ka Šormazu u kazneni prostor gostiju, lopta je pogodila jednog od igrača Mačve promenila smer i završila u golu za 2:0. Gosti su samo dva minuta kasnije smanjili rezultat. Stefam Milosavljević je bio u prodoru i izglednoj situaciji kada ga je Cucin nespretno oborio u kaznenom prostoru a sudija Stoilković pokazao na belu tačku. Siguran izvođač sa penala bio je Miloš Adamović za 2:1.

U nastavku susreta Spartak je nastavio sa dominacijom, međutim nisu uspevali da nađu put do mreže. Mačva je opasno zapretila u 72. minutu, pokušao je Ašćerić i istakao mladog golmana Dokića koji je odličnom intervenciojom spasao mrežu subotičana. Mačva je pojačala pritisak, mo odbrana Spartaka je bila na visini zadatka. Pet minuta pre kraja susreta, domaći su ostali sa igračem manje. Cucin je zaradio drugi žuti karton t emorao da napusti teren. U sudijskoj nadoknadi Spartak je došao do konačnih 3:1, golom Damjan Gojkova  koji je zaigrao poslednjih dvadesetak minuta.