Spartak Ždrepčeva krv – Mordovija 1:0 (0:0)

Stadion Švajcarija na Zlatiboru. Gledalaca: oko 100. Sudija: Dragan Čolović. Strelci: 1:0 Lazić (49. minut)

Spartak Ždrepčeva krv: Perić, Dunđerski, Kerkez, Tekijaški, Vukčević, Jočić, Glavčić, Šimura, Racković, Savković, Čečarić. Igrali još: I. Lučić, Milošević, Popović, Matić, Torbica, Lazić, Milić, M. Lučić, Matijević, Rakić.

Mordovija: Kobzev, Šukarev, Navletov, Klimov, Jačenko, Orlov, Ru. Mukametšin, Adajev, Kirev, Obukov, Rl. Mukametšin. Igrali još: Šebanov, Lebedev, Strelov, jusupov, Derevjagin, Petrov, Pojrkov, Sobolov, Kurjakov, Jermakov, Markin.

Subotičani su slavili i u drugoj pripremnoj uatkmici. Nakon pobede nad selekcijom Užica savladali su Mordoviju sa 1:0 golom Lazića početkom drugog poluvremena.

Fudbaleri Spartaka su odigrali dobru utakmicu, posebno u prvom poluvremenu gde su bili znatno opasniji po gol protivnika. Do pobede su došli u 49. minutu nakon preciznog šuta Lazića sa preko 20 metara. Ruski prvoligaš je bio nešto agilniji u drugom poluvremenu, međutim subotičani im nisu dali prilike za smanjenje rezultata.