Spartak – Rad 2:1 (2:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca oko 500. Sudija: Nikolić Bojan. Strelci: Torbica u 6., Ljubinković (autogol) u 33. min. za Spartak. Maraš u 68. za Rad

Spartak: Janošević, Antonić, Kovačević, Jočić, Branković, Šljivić, Tumbasović, Ilić (60. Ivanović) , Torbica, Mrkela (86. Jondić), Milić (55. Mudrinski)

Rad: Budaković, P. Jovanović, Maraš, Bates, Ljubinković, Ćulum, Denić (51. Veselinović), Krstić, Arsenijević (66. Lutovac) , I. Jovanović (81. Mladenović), Kaluđerović.

Spartaka je došao do važne pobede pred svojim navijačima. Savladali su ekipu Rada sa 2:1 golovima koje su postigli u prvom poluvremenu.

Na smom početku utakmice Golubovi su poveli golom Tobice u 6. minutu.  Kapiten Subotičana odličnim i preciznim šutem sa oko 18 metara savladao je golmana Budakovića i doveo svoj tim u vodstvo od 1:0. Gosti su zapretili preko Kaluđerovića koji je pokušao glavom. Spartak je prednost udvostručio u 33.minutu kada se danas raspoloženi Mrkela probio po levoj strani ubacio loptu pred gol do slobodnog Ilića, napad je pokušao da osujeti Ljubinković no loptu je nespretno poslao u sopstvenu mrežu.

Drugo poluvreme počelo je šansom Rada, čiji su fudbaleri želeli do izjednačenja rezultata. Nakon kornera lopta je došla na suprotnu stranu do Arsenijeviće čiji šut brani dobro postavljeni Janošević. Spartak je preko Ivanovića u 65. minutu mogao da reši pitanje pobednika. Mrkela se opet lepo probio po levoj strani pronašao slobodnog Ivanovića koji iz peterca umesto mreže pogađa golmana Bogdanovića pravo u ruke. Preuzeo je Rad terensku inicijativu i dvadeset minuta pre kraja uspeo da smanji rezultat. Nakon izvedenog prekida Kaluđerović je pokušao glavom, njegov šut brani golman Janošević, ali loptu odbija samo na kratko tačno pred noge Marašu koji smanjuje na konačnih 2:1.