Spartak – TSC Bačka Topola 3:0 (2:0)

Subotica, teren sa veštačkom travom na Gradskom stadionu u Subotici, gledalaca: oko 150. Sudija: Bojan Paštar, pomoćnici: Matija Nađ Olajoš i Dejan Obradović. Strelci: Zlatković u 7., Ilić u 40. i Makarić u 84. minutu.

Spartak: Mirković, Jočić, Kovačević, Torbica, Zlatković, Ćalasan, Antonić, Ilić, Tumbasević, Radivojević, Milić.  Igrali su još: Janošević, Jokić, Mrkela, Ivanović, Đokić, Šljivić, Tomović, Banjac, Jondić, Makarić, Manojlović.

TSC: Jorgić, Nedić, Nastić, Todorović, Marjanović, Radović, Krivokapić, Stojaković, Milić, Silađi, Šicar. Igrali su još: Lebović, Tresiglavić, Ivšić, Cvetković, Rahić, Bereš, Medić, Milovanović, Žmukić.

Fudbaleri Spartaka došli su do pobede u drugom prijateljskom meču savladavši ekipu TSC iz Bačke Topole sa 3:0. Nakon ove utakmice ekipa se seli na jug Makedonije u Ohrid gde nastavljaju pripreme pred nastavak prvenstva.

Spartak je utakmicu počeo u izmenjenom sastavu. Prvu šansu imao je Milić a par minuta kasnije u prilicise našao i Ilić. Subotičani su do vodstva došli u 7. minutu kada je korner izveo Ćalasan, lopta je došla do Zlatkovića koji je šalje u mrežu. Gosti su u 20. minutu mogli do izjednačenja, dobro je šutirao Šicar no istakao se golman Mirković odličnom reakcijom. Pet minuta pre isteka prvog dela Spartak je duplirao vodstvo. Milić je započeo akciju a nakon slabije intervencije golmana gostiju Ilić se odlično snašao i pogodio za 2:0.

U drugom poluvremenu treneri obe ekipe napravili su veliki broj izmena. Za domaće šanse su prospustili Makarić i Jondić dok su gosti zapretili preko Silađija. Domaći su uspeli još jednom da savladaju gol protivnika. Nakon izvedenog slobodnog udarca sa leve strane lopta dolazi do Banjca koji pokušava glavom, golman gostiju uspeva da izbaci loptu, ali pravo pred Makarića koji preciznim šutem postavlja konačnih 3:0.