Spartak Ždrepčeva krv – Mladost 1:0 (1:0)

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Dunđerski, Milošević, Otašević, Tekijaški, Jočić, Marčić, Glavčić, Mladenović, Srećković, Obradović.

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi su u okviru nastavka priprema odigrali novu kontrolnu utakmicu. Na terenu Švajcarija na Zlatiboru savladali su ekipu Mladosti iz Lučana sa 1:0 golom Marčića u 8. minutu susreta.

Subotičani su još jednom pokazali da se nalaze na dobrom putu i da se dobro pripremaju za novu sezonu. Poveli su u ranoj fazi utakmice u 8. minutu golom Marčića. Do kraja prvog poluvremena imali su još nekoliko prilika za gol, međutim bez završne realizacije.

U drugom poluvremena Mladost je opasno zapretila iz par prilika, ali odbrana Subotičana je dobro odradila zadatak i uz golmane Ostojića i mladog Dokića sačuvala mrežu do kraja susreta.