Proleter – Spartak Ždrepčeva krv 0:1 (0:1)

Novi Sad, stdaion: Karađorđe. Gledalaca: 200 Sudija: Gruijć Danilo. Strelci : 0:1 Denković (44. minut iz penala)

Proleter:  Petrić, Pejić (46. Ratković), Yedigaryan, Balabanović, Mirosavljev, Čolović, Marjanović, Leandro, Andrejević, Stamenić (46, Novaković), Jovanović.

Spartak Ždrepčeva krv: Ostojić, Dunđerski, Tekijaški, Otašević, Milošević, Jočić, Marčić (80. Gojkov), Tufegdžić, Srećković (59. Vidaković), Šormaz (88. Ivančević), Denković.

Fudbaleri Spartaka se iz Novog Sada vraćaju sa celim plenom, sa osvojena tri boda. Pokazali su subotičani da protekla vezana dva poraza nisu ostavili traga na njihovoj igre, već su ih dodatno motivisali za novu pobedu na gostujućem terenu protiv kvalitetnog protivnika ekipe Proletera. Do pobede su došli u poslednjim trenucima prvog poluvremena nakon dosuđenog penala koji je u gol pretvorio Denković.

Spartak je dobro otvorio utakmicu sa velikom željom da postignu gol. Igra se uglavnom odvijala između dva šesnaesterca da bi ozbiljniju priliku za subotičane stvorio Denković koji je dobro uposlio Tufegdžića pred golom Proletera, međutim odbrana dsomaćih je uspela da izblokira loptu. U finišu prvog poluvremena u 44. minutu slobodan udarac za Spartak izveo je Denković, loptu je poslao pred gol Proletera gde je Marjanović nepropisno odgurnuo Tekijaškog zbog čega je sudija Grujić pokazao na belu tačku. Siguran izvođač bio je Denković za vodstvo subotičan aod 1:0.

Drugo poluvreme bilo je znatno sadržajnije. Proleter je krenuo sa čvrstom namerom da poravna rezultat, u šansi su bili Ratković i Novaković, međutim nisu uspeli iz izglednih prilika da savladaju golmana Ostojića. Spartak je zapretio iz opasnog kontranapada, Tufegdžić je uleteo u kazneni prostor dobro šutirao, ali golman Petrić je bio na visini zadatka. Pokušao je Denković iz slobodnog udarca, ali još jedna odlična odbrana domaćeg golmana Petrića. Šansu u 81. minutu imao je Gojkov koji je neposredno pre toga zamenio Marčića i ponovo istakao čuvara mreže Proletera. Domaćini su u finišu meča imali odličnu priliku za poravnanje rezultata, međutim šut Milosavljeva brani golman Ostojić.