Spartak Ždrepčeva krv – Inđija 2:1 (1:0)

Gradski stadion u Subotici. Sudija: Novak Simović. Gledalaca: oko 100. Strelci: 1:0 Marčić (21.), 2:0 Mladenović (79.), 2:1 Gojković (87.)

Spartak Ždrepčeva krv: Dokić, Dunđerski, Milošević, Otašević, Tekijaški, Jočić, Marčić, Obradović, Glavčić, Denković, Šormaz. Igrali još: Dubljanić, Jović, Đorđević, Jokić, Cucin, Rakić, Vidaković, Milić, Vukčević, Mladenović i Tripković.

Inđija: Preković, Anđelković, Bastajić, Rogač, Ilić, Vidić, Dimitrović, M. Janjić, Banjac, V. Janjić, Andrejić. Igrali još:  Stanivuković, Bjeličić, Gojković, Bosančić, Vraštanović, Vuković, Bobar, Živković, Kočović, Mitrović.

Subotičani su u drugoj kontrolnoj utakmici ugostili još jednog novog superligaša, ekipu Inđije i ovaj put zabeležili pobedu od 2:1. Utakmica je poslužila trenerima da provere igrače u raznim zadacima za proveru pred nastupajuću sezonu.

Prvi deo utakmice protekao je u otvorenoj igri sa obe strane, prvi su zapretili gosti preko Vasilija Janjića da bi Spartak uzvratio golom Marčića u 22. minutu nakon asistencije Dunđerskog. Inšija je par minuta kasnije imala priliku za poravnanje, međutim Dokić je odlično intervenisao nakon šuta Bastajića. Nastavili su gosti sa opasnim napadima, međutim golman Dokić i odbrana subotičana je bila na visini zadatka. Uzvratio je Spartak preko Obradovića koji je šutirao sa ivice šesnaest metara i pogodio stativu, na odbijenu loptu odreagovao je Šormaz čiji šut glavom brani golman Inđije.

U nastavku utakmice na terenu su se našli novi igrači u obe ekipe. Domaći su pokušali da dupliraju prednost iz slobodnog udarca koji je izveo Milić, ali golman Stanivuković je dobrom intervencijom sačuvao mrežu. Desetak minuta kasnije Spartak dolazi do drugog gola koji postiže Mladenović na asistenciju Cucina. U finišu meča Gojković nakon kornera Inđije smanjuje na konačnih 2:1.