Radnički – Spartak Ždrepčeva Krv 0:2 (0:0)

Stadion “Čair” u Nišu. Gledalaca oko 3.000. Sudije: Aleksandar Vasić, Vladimir Jovanović, Marko Dimitrijević. Strelci: 0:1 Nikolić 69. min, 0:2 Đuričin u 77. min.

Radnički: Šaranov, Aksentijević, Miladinović, Simunović, Subić, Petrović (78. Aleksandar Jovanović), Noma, Slaviša Stojanović, Saša Stojanović (63. Mićić), Babić (21. Stanisavljević), Pavkov.

Spartak Ždrepčeva Krv: Ostojić, Ćalasan, Stojković, Šimura, Tekijaški, Glavčić (76. Torbica), Vukčević, Savković (86. Dieng), Čečarić, Đuričin (89. Dunđerski), Nikolić.

Na današnjoj utakmici fudbaleri Spartaka su prekinuli negativan niz od četiri uzastopna poraza čime su zaustavili Radnički koji je nakon deset utakmica doživeo poraz.

Radnički je imao terensku inicijativu u prvom poluvremenu, stvorili su nekoliko dobrih šansi od kojih prvu već u 2. minutu kada je Pavkov započeo akciju, lopta je nakon Saše Stojanovića došla do Slaviše Stojanovića koji je šutirao sa oko 12 metara, ali golman Ostojić je bio siguran. Spartak je uzvratio u 25. minutu kada je Nikolić pored istrčalog golmana pogodio stativu.

Nakon pola sata igre Pavkov je odlično šutirao i proslavio golmana Ostojića. Usledio je odličan šut Aksentijevića u 42. minutu i još jedna sigurna odbrana golmana subotičana. U samom finišu prvog polvremena igrač Spartaka, Glavčić glavom pogađa prečku.

Drugo poluvreme nastavilo se inicijativom Radničkog. Ozbiljniju priliku stvorili su u 63. minutu kada je pokušao Noma, međutim Ostojić je i tada uspešno odreagovao.  Šest minuta kasnije Spartak je došao do prednosti iz jedne brze kontra akcije, Shimura je prošao po desnoj strani, loptu uputio do Nikolića koji je od stative šalje u mrežu za 0:1.

Uzvratili su domaći u 72. minutu, usledio je centaršut u peterac subotičana, najviši u skoku bio je Pavkov koji glavom upošljava Slavišu Stojanovića a ovaj sa osam metara loptu šalje preko gola.

Konačan rezultat postavio je Đuričin u 77. minutu, iskoristio je lošu reakciju odbrane Radničkog, došao je do lopte i iskusno savladao istrčalog golmana Šaranova za 0:2.