Spartak – Vojvodina 2:1 (1:0)

Subotica, Gradski stadion,  gledalaca: oko 1.000. Sudija: Milorad Mažić (Vrbas). Strelci: 1:0 Makarić 5. minutu, 1:1 Ivanić u 58. minutu, 2:1 Ilić u 90+2. minutu

Spartak: Janošević, Farkaš, Kovačević, Antonić, Mezei, Makarić, Jočić, Eke, Milić (69. Ilić), Torbica (78. Jondić) , Bogunović (74. Živković)

Vojvodina: Žakula, Lakićević, Pankov, Pekarić, Radović, Sekulić, Maksimović, Stanisavljević (83. Zoćević), Ivanić, Paločević, Pavkov (76. Babić).

Spartak je pobedio Vojvodinu u drugoj minuti sudijske nadoknade golom koji je postigao Kovačevića a potvrdio Ilić na gol liniji. Nova pobeda i tri osvojena boda sigurno će subotičanima pomoći da mirnije odu na prvenstvenu pauzu.

Današnji Vojvođanski derbi opravdao je poverenje publike koja je mogla da uživau dobrom fudbalu i velikoj želji za pobedom obe ekipe. Spartak je poveo već u 5. minutu kada je Milan Makarić pobegao po desnoj strani, oslobodio se svog čuvara Pekarića i poslao loptu pored golmana Žakule. Vojvodina je uzvratila u dvadesetom minutu kada je lopta došla do zaboravljenog Maksimovića koji odlično šutira, no golman Janošević je bio siguran. Spartak je nastavio sa pritiskom usledila je prilika nakon što je Mezei odlično izveo slobodan udarac iskosa sa leve strane, lopta je došla do Kovačevića koji je bio neprecizan. Samo dva minuta kasnije uzbudljivo je bilo u šesnaestercu Spartaka. Ivanić je snažno šutirao sa oko dvanaest metara, ali je Jočić uspešno izblokirao šut.

Početak drugog poluvremena pripao je Vojvodini, koja je kontrolisala igru i stvarala pritisak ka golu. Do izjednačenja su došli u 58. minutu odličnim šutem Ivanića sa osamnaest metara. Spartak je ponovo uspostavio kontrolu igre. Bogunović je ušao u kazneni prostor uposlio Ekea koji šutira ka golu, ali lopta u svom letu pogađa Stanisavljevića. Spartak je do pobedonosnog gola došao u sudijskoj nadoknadi. Nakon prekršaja Pekarić nad Ilićem sudija je pokazao na slobodan udarac.Loptu je uzeo Nebojša Mezei i sa osamnaest metara odlično pronašao Kovačevića koji je glavom šalje u gol. Na putu do mreže na gol liniji Ilić potvrđuje pogodak.