SZEOL SC – FK Spartak Ždrepčeva krv 1:2 (1:0)

Teren sa veštačkom travom u Morahalomu. Strelci: Mendebaba (Szeol), Abaz i Stamenković (Fk Spartak)

SZEOL: Nacsa, Lipták, Gajág, Rácz, Schrammel, Forró, Buzási, Mendebaba, Grünvald, Tomišić, Péter. igrali još: Leindler, Burány, Maksimović, Harsányi, Beretka, Göncző, Papp, Rádi.

Spartak Ždrepčeva krv: prvo poluvreme: Mirković, Stojković, Ćalasan, Radovanović, Bašanović, Anđić, Krmar, Glavčić, Torbica, Savković, Mudrinski. 2 poluvreme: Ostojić, Gajić, Bjelobrk, Pejović, Parezanović, Mirosavljević, Matijević (Pantić), Medić, Petrović, Abaz, Đokić M. (Stamenković)

Fudbaleri Spartaka prvu kontrolnu utakmicu su odigrali u Mađarskoj protiv ekipe Szeol koju je preuzeo trener Zoran Kuntić, nekadašnji istaknuti fudbaler Spartaka.  Golubovi su do pobede nad mađarskim drugoligašem došli u drugom poluvremenu nakon preokreta.

Prvu ozbiljnu priliku Spartak, međutim lopta umesto mreže pogađa stativu. U finišu prvog poluvremena domaćini su došli do prednosti, Schrammel Adam je sa desne strane uposlio Mendebabu koji vara golmana Mirkovića i loptu šalje u mrežu.

Drugo poluvreme počelo je izjednačujućim golom Spartaka. Mladi Emil Abaz, potencionalnon pojačanje subotičana, je odličnim golom sa ivice šesnaest metara loptu poslao u mrežu.  U finišu utakmice odličnom intervencijom golman Spartaka je sačuvao svoju mrežu da bi subotičani u 90. minutu utakmice stigli do pobede. Nakon greške u odbrani Szeola omladinac Spartaka, Stamenković loptu šalje u praznu mrežu za konačnu pobedu od 2:1.