Szeged 2011 – Spartak Ždrepčeva krv 1:4 (1:3)

Szegedin, Strelci: Nikolić, Čečarić, Savković, Stamenković za Spartak i Sabo Peter za Szeged

Spartak Ždrepčeva krv, prvo poluvreme: Ostojić, Stojković, Vukčević, Ćalasan, Kerkez, Jočić, Torbica, Đuričin, Čečarić, Nikolić, Savković.  drugo poluvreme: Jović, Dunđerski, Matijević, Tekijaški, Popović, Pantić, Medić, Krmar, Lučić, Stamenković, Pavlović.

U sklopu priprema za nastavak prvenstva fudbaleri Spartaka su gostovali u Segedinu i pobedili domaćina sa ubedljivih 4:1. Trener Veselinović šansu je pružio velikom broju igrača te je svako odigrao po jedno poluvreme.

Standardni prvotimci su počeli utakmicu i već nakon 45 minuta imali prednost od 3:1 golovima Nikiolića, Čečarića i Savkovića. U nastavku susreta priliku su dobili i mlađi koji su i drugo poluvreme rešili u svoju korist. Gol za Spartak u drugom poluvremenu postigao je Stamenković. Jedini pogodak za domaće postigao je Sabo Peter u prvom poluvremenu utakmice.

Subotički superligaš pripreme nastavlja u Antaliji od ponedeljka 22. januara gde će provesti narednih 14 dana.