Radnik – Spartak Ždrepčeva krv 1:2 (0:1)

Stadion Fk Radnik u Surdulici. Sudija: Radaković Nikola. Crveni karton: Milan Jezdimirović (73.) Spartak Ždrepčeva krv. Strelci: 0:1 Hrstić (37.), 0:2 Srećković (60.), 1:2 Milovanović (79. iz penala)

Radnik: Ranđelović, Jokić (42. Radmanović), Simonović, Bogdanovski, Lukić (64. Dimitrov), Milovanović, Subotić, Medić (64. Janjić), Biber, Stojanović (82. Hodžić), Spasić.

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Jezdimirović, Ivančević, Bogićević, Milošević, Marčić (90. Vidaković), Đurasović (90. Bogdanović), Todoroski (61. Dunđerski), Tufegdžić (90. Šćepanović), Srećković, Hrstić (79. Furtula).

Subotičani su nastavili uspešan niz i iz Surdulice se vratili sa sva tri boda. Odigrali su taktički dobru utakmicu i na kraju zasluženo slavili golovima mladog Hrstića i Srećkovića.

Ekipe su oprezno ušle u meč. Domaćini su opasno zapretili u 33. minutu, Subotić je snažno šutirao, ali je lopta otišla tik pored leve stative. Četiri minuta kasnije subotičani su došli do prednosti. Mladi Hrstić je pokazao svoj talenat i lepim golom doneo vodstvo od 0:1. U samom finišu prvog dela Radnik je mogao do poravnanja, Spasić se oslobodio svojih čuvara uputio šut ka golu, međutim odbrama Spartaka je odlično odreagovala.

Radnik je u drugo poluvreme ušao dosta agresivno sa velikom željom da nadoknadi rezultatski zaostatak. Pokušali su  Milovanović i Subotić, ali golman Dubljanić je bio na visini zadataka. Nakon sat vremena igre Spartak je duplirao prednost, Srećković je uspešno završio solo akciju pogodivši dolnji desni ugao protivničkog gola za 0:2.

Radnik je u 73. minutu imao sa igrača više. Dimitrov je izmakao odbrani Spartaka, došao do šesnaesterca gde ga je sa leđa oborio Jezdimirović. Sudija je štoperu subotičana pokazao crveni karton. Dva minuta kasnije Milovanović je ušao u kazneni prostor, nepropisno je zaustavljen te je sudija pokazao na belu tačku. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Milovanović za 1:2. Do kraja utakmice Radnik je imao još nekoliko prilika, ali istakao se golman Dubljanić koji je uspešno sačuvao svoju mrežu do kraja susreta.