Spartak Ždrepčeva krv – Voždovac 2:1 (1:1)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 500. Sudija: Dejan Trifković (Beograd). Strelci: 0:1 Luković (12. min), 1:1 Šormaz (32. min), 2:1 Mladenović (73. min)

Spartak Ždrepčeva krv: Lučić, Dunđerski, Kerkez, Đorđević, Milošević, Marčić, Glavčić, Mladenović (77. rakić), Torbica (58. Tufegdžić), Denković, Šormaz (72. Tripković)

Voždovac: Ilić, Jovanović, Mihajlov, Bošnjak, Kovačević, Stuparević (46. Arsić), Purtić, Trujić, Srnić, Nišić (75. Mašović), Luković.

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi pobedom su okončali sezonu. Početak meča počeo je u svečarskoj atmosferi, klub i verni navijači „Marinci“ poklonom su se zahvalili svom dugogodišinjem kapitenu Vladimiru Torbici koji je odlučio da završi karijeru. Svečano proslava održaće se u sredu 22. maja kada će biti organizovana oproštajna utakmica sa početkom od 18 časova pa ovom prilikom pozivamo sve sugrađane da dođu na Gradski stadion  da zajedno ispratimo legendu Vladimira Torbicu.

Gosti su poveli u 12. minutu, Luković se iskoristio grešku odbrane Spartaka i doveo svoj tim u vodstvo. nakon primljenog gol asubotičani se pod vodstvom kapitena Vladimar Torbice razigrali i opasno zapretili. Iz odlične akcije poravnali su rezultat 32. minutu. Denković je poveo napad i posle duplog pasa sa Mladenovićem uposlio Torbicu u šesnaestercu protivnika koji je imao otvorenu putanju za šut ka golu, međutim kapiten Spartaka se odlučio za asistenciju mladom Šormazu koji je rutinski završio lepu akciju za 1:1.

Drugo poluvreme počelo je velikom kišom i šansom gostiju, nakon odličnog šuta Nišića stativa je sačuvala gol Spartaka. Krenuli su domaćini ofanzivnije i u 73. minutu stigli do preokreta. Mladenović je uputio odličan šut iz daljine i loptu od prečke sproveo u mrežu za konačnih 2:1.