Metalac – Spartak Ždrepčeva krv 2:0 (1:0)

Stadion Metalca u Gornjem Milanovcu. Gledalaca: oko 200. Sudija: Milanović Miloš. Strelci: 1:0 Prestiž (30.), 2:0 Mandić (90+4.)

Metalac: Marković, Stojić, Fićović (82. Čađenović), Krajišnik, Đurić (75. Mandić), Odada, Stojanović (87. Cvetković), Bačkulja, Miličević, Vlalukin, Prestiž.

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Shimura, Bogićević, Tošeski, Đurasović (39. Bijelović), Srećković (58. Nikolić), Todoroski (81. Rajović), Jezdimirović (81. Vidović), Ostojić, Šćepanović (81. Mihajlović), Tufegdžić

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi poraženi su Gornjem Milanovcu i time ispali iz trke za plej of. Domaćini su u meč ušli sa velikom željom jer im je pobeda bila veliki imperativ u daljoj borbi za opstanak. Poveli su u 30. minutu a do konačne pobede stigli u sudijksoj nadokandi.

Početak utakmice protekao je u ravnopravnoj igri dva rivala.  Pokušao je Odada u 17. mintu no siguran na golu je bio Dubljanić, golman Spartaka. Desetak minuta kasnije pokušao je Vlalukin, ali lopta odlazi pored gola. Uzvratio je Spartak preko Todoroskog čiji šut brani golman Marković. Domaćini su do prednosti došli u 30. minutu susreta, u gužvi pred golom Subotičana odbijena lopta je došla do Prestiža koji pogađa mrežu za 1:0.

Nakon primljenog gola Spartak je odmah imao šansu za poravnanje, međutim šut Todoroskog nije bio dovoljno precizan. Do kraja poluvremena Metalac je bio agresivniji i češće napadao. Strelac vodećeg gola Prestiž šansu je imao u 41. minutu, ali njegov udarac izblokirao je Ostojić.

Spartak je imao odličnu priliku početkom drugog poluvremena. Bijelović je uposlio Todorskog koji je izbio sam pred golmana Markovića, uputio je prizeman šut po travi i za malo bio neprecizan. Nova šansa za subotičane u 56. minutu. Srećković je izveo slobodan udarac sa oko 20 metara i pogodio prečku. Šansu za poravnanje imao je Todoroski u 70. minutu nakon odlične kontre koju su izveli fudbaleri Spartaka. U finišu meča Spartak je sve snage usmerio u napad kako bi došao do izjednačenja, iskoristili su to domaći i postigli gol u sudijskoj nadoknadi tačnije u 94. minutu kada je Mandić na dodavanje Prestiža preciznim udarcem savladao golmana Dubljanića za 2:0.