Spartak Ždrepčeva krv – Radnički 1:4 (0:2)

Kula, Stadion: Milan Sredanović. Gledalaca: oko 300. Sudija: Aleksandar Vasić. Strelci: 0:1 Haskiću 28., 0:2 Stanisavljević (iz penala) u 35., 0:3 Ranđelović u 51., 0:4 Haskić u 74., 1:4 Čečarić u 86. minutu.

Spartak Ždrepčeva krv: Perić, Dunđerski (54. Kupinić), Tekijaški, Maričić, Milošević, Glavčić, Čou, Čečarić, Đuričin (56. Milić), Vukčević, Đenić (38. Torbica)

Radnički: Ristić, Todorovski, Crnomarković, Pankov, Stanković, Drinčić, Noma, Ranđelović, Stanisavljević (50. Stojanović), Grbić (70. Jovanović), Haskić (77. Nikodijević)

Fudbaleri  Spartaka poraženi su u 5. kolu Super lige od Radničkog iz Niša sa ubedljivih 4:1. Umor i povrede pojedinih igrača je sustigao subotičane koji su pre samo par dana eliminisani u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope,  što su iskoristili gosti iz Niša i ubedljivo slavili u Kuli.

Prvu priliku na meču imali su gosti, pokušao je Ranšpelović u 7. minutu a  nakon toga je usledio odličan pokušaj japanca Riote Nome nakon čijeg šuta je lopta prostrujala pored stative golmana Perića. Spartak je uzvratio u 25. minutu Đuričin je uleteo u šesnaesterac gostiju šutirao sa desetak metara, međutim golman Ristić odličnom intervencijom loptu šalje u korner.

Nišlije su do prednosti došli u 28. minutu iz akcije koju je započeo Stanković, lopta je zatim preko Ranđelovića došla do Grbića koji je odlično uposlio slobodnog Haskića koji sa desetak metara loptu šalje u mrežu. Radnički je prednost udvostručio u 35. minutu sa bele tačke nakon što je Dunđerski nepropisno zaustavio Ranđelovića a sudija Vasić opravdano dosudio najstrožu kaznu. Siguran izvođač penala bio je Stanisavljević za 0:2.

Početkom drugog pluvremena gosti iz Niša su stigli i do trećeg gola. Haskić je 51. minutu nesebično uposlio Ranđelovića koji u punom trku sa osam metara loptu šalje iza leđa golmana Perića. Četvrti gol fudbaleri Radničkog su postigli u 74. minutu, Stojanović je sa sredine oko šesnaest metara od gola uposlio Haskića koji je sa desne strane preciznim udarcem postigao svoj drugi gol na utakmici.

Spartak je uspeo da postigne počasni gol u 86. minutu nakon majstorije Čečarića koji je iz okreta loptu smestio u suprotan ugao golmana Ristića za konačnih 1:4 .