Spartak Ždrepčeva krv – Radnik 0:2 (0:1)

Gradski stadion u Subotici. Sudija: Ostraćanin Stanko. Strelci: 0:1 Lukić (36.), 0:2 Mitošević (89.)

Spartak Ždrepčeva krv: Dubljanić, Jezdimirović, Bogićević, Filipović (46. Ostojić), Milošević, Shimura, Vidaković (76. Rošević), Mihajlović (46. Tufegdžić), Bijelović, Srećković (76. Rajević), Nikolić.

Radnik: Ranđelović, Hodžić, Radmanovac, Jokić, Stojanović, Mitošević, Medić (83. Oreščanin), Spasić, Lukić (57. Petrović), Duronjić (64. Babić), Bjedov (64. Dimitrov).

Fudbaleri Spartaka su porazom nastavili superligaško takmičenje. Radnik iz Surdulice je zasluženo pobedio subotičane sa 2:0, pošto su veći deo utakmiceimali više od igre. Lukić je doveo Surduličane u vodstvo u 36. minutu da bi konačan rezultat postavio Mitošević minut pre kraja regularnog dela.

Početak utakmice odbijao se najčešće na sredini terena. Spartak je zapretio preko Srećkovićča i Miloševića koji je pokušao glavom nakon centaršuta Jezdimirovića. Gosti su do prednosti došli u 36. minutu, kada je Viktor Lukić iskoristio odlično ubačenu loptu koju je plasirao pored golmana Spartaka. Imao je Radnik još par prilika, međutim Miloš Dubljanić je bio na visini zadatka.

Početkom drugog poluvremena Radnik je imao veliku šansu da udvostruči vodstvo, međutuim Lukić ovaj put nije bio precizan. Spartak je preuzeo kontrolu igru, napadao ka golu protivnika, ali je izostala realizacija. Subotičani su sve snage usmerili ka protivnilčkom golu što su iskoristili gosti u poslednjim trenucima utakmice i iz kontranapada preko Vuka Mitoševića osigurali pobedu za konačnih 0:2.

Nakon utakmice šef struke subotičana, Vladimir Gaćinović podneo je ostavku.