Crvena zvezda – Spartak Ždrepčeva krv 4:0 (3:0)

Beograd, Stadion: „Rajko Mitić”. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Bojan Nikolić. Strelci: 1:0 (Radonjić u 6.), 2:0 (Joveljić u 34. iz jedanaestarca) 3:0 (Ben u 43. ), 4:0 (Joveljić u 63. minutu)

Crvena Zvezda: Borjan, Stojković, Frimpong, Babić, Rodić, Račić, Krstičić (56. Milijaš), L. Ilić, Ben (67. Srnić), Radonjić (56. Pešić), Joveljić.

Spartak Ždrepčeva krv : Lučić, Kerkez, Ćalasan, Dunđerski, Šimura, Jočić, Trobica (67. Lučić Milan), Glavčić, Vukčević, Đuričin (85. Vučićević Vanja), Dijeng (79. Matijević Nemanja).

Spartak je u kombinovanom sastavu, kako su i najavili, poražen u Beogradu od novog šampiona države te će izlazak n aevropsku scenu morati da potraži u preostala dva duela protiv Radničkog iz Niša i Partizana.

Najviše problema na početku utakmice subotičanima je pravio Nemanja Radonjić, koji je već u 6 minutu doveo crveno-bele u prednost. Krstičić je dodao do Bena, ovaj još bolje uposlio Radonjića, koji je pobegao čuvarima i potom preciznim udarcem sa desetak metara savladao Lučića za 1:0. Novi pokušaj Radonjića bio je u 11. minutu kada je nakon kombinacije sa Joveljićem dobro šutirao, ali je golman Spartaka bio siguran. Crvena Zvezda je prednost duplirala u 34. minutu sa bele tačke nakon što je u šesnaestercu subotičana oboren Račić. Odgovornost je preuzeo Joveljić, Lučić ga je pročitao, čak zakačio loptu, ali nije uspeo da odbrani. Dva minuta pre kraja poluvremena domaćini su potsigli treći goli rešili pitanje pobednika.  Radonjić je bio u ulozi asistenta, a Ben pogodio mrežu za 3:0.

Drugo poluvreme počelo je šansom Spartaka, Torbica je pobegao svojim čuvarima ali umesto mreže pogodio je samo stativu. U 60. minutu Ben je pokušao da lobuje golmana Lučića, koji krajnjim naporom čuva svoju mrežu. Tri minuta kasnije Luke Ilić je odlično uposlio Joveljiću, koji postiže svoj drugi gol na utakmici za 4:0.