OFK Bačka – Spartak Ždrepčeva Krv 2:1 (0:1)

Bačka Palanka – Stadion: Slavko Maletin Vava. Gledalaca: 2.000. Sudija: Novak Simović (Lovćenac). Strelci: 0:1 Mile Savković (40. min jedanaesterac) 1:1 Milan Makarić (46. min), 2:1 Luka Mićić Savković (71. jedanaesterac).

OFK BAČKA: Zogović, Ilić, Živković, F. Bajić, Bjeloš, Makarić (od 84. Trivunović), Mićić (od 81. Arsić ), N. Pantić, Grabež, Đorić, Gavrić (66. Spremo).

SPARTAK ŽDREPČEVA KRV: Ostojić, Dunđerski, Kerkez, Ćalasan, Milošević, Torbica, Maričić, Đuričin (78. Đenić), Čečarić, Glavčić (50. Šimura), Afum  (34. Savković).

Utakmicu drugog kola između Bačke i Spartak Ždrepčeve krvi obeležili su penali, kojih je na meču bilo čak četiri, od kojih su dva bila realizovana, po jedan na obe strane. Na kraju subotičani su doživeli prvi prvenstveni poraz i to posle rezultatskog preokrteta.

Domaćini su veliku šansu za vodstvo propustili u 12. minutu kada je u šesnaestercu Spartaka srušen Bajić, a sudija Simović pokazao na belu tačku. Bjeloš je uzeo loptu, međutim nije bio precizan sa bele tačke, lopta je pogodila desnu stativu te je rezultat ostao nepromenjen. Subotičani su uzvratili preko Glavčića koji je u 14. minutu uputio oštar udarac iskosa sa leve strane, ali nij euspeo da iznenadi golmana Zogovića. Isti igrač je desetak minuta kasnije odlično šutirao no lopta odlazi tik iznad prečke. Domaćini su izveli veoma opasan napad u 30. minutu, Gavrić je uposlio Grabeža koji je ušao u šesnaesterac i iskosa sa leve strane sa par metara pogodio spoljnu stranu mreže. Spartak Ždrepočeva krv je povela u 39. minutu kada je Savković odlično izveo penal, te pogodio levi ugao golmana Zogovića za 0:1.

Na samom početku drugog poluvremena Bačka je došla do izjednačenja preko Makarića koji je u 46. minutu, sa desetak metara pogodio levi donji ugao golmana Ostojića. Nakon primljenog gola Spartak je zapretio preko Shimure i Kerkeza. Najveću šansu za novo vodstvo fudbaleri Spartaka propustili su u 67. minutu kada je dosuđen novi penal za subotičane. Loptu je ponovo uzeo Savkovića, ali ovaj put golman Zogović  je bio uspešniji i sačuvao svoju mrežu. Konačan rezultat postavljen je u 71. minutu i to sa bele tačke.  Kerkez je srušio Makarića u šesnaestercu Subotičana, a sudija Simović po četvrti put na utakmici  pokazuje na belu tačku. Luka Mićić je sa penala loptu poslao po sredini gola za konačnih 2:1.