Dinamo – Spartak Ždrepčeva krv 2:1 (0:1)

Stadion Jumko u Vranju. Gledalaca Oko 5.000, Sudija: Milan Ilić. Strelci: 0:1 Marčić (34. min), 1:1 Macukas (47. min), 2:1 Gašić (50. min)

Dinamo: Lakić, Ratković (45. Đurišić), Pavišić, Gašić, Jovanović, Ožegović, Nedeljković (53. Veškovac), Popović, Stevanović, Macukas, Dimitrov (75. Antić).

Spartak Ždrepčeva krv: Lučić, Cucin, Tekijaški (57. Rakić),  Kerkez, Vukčević, Dunđerski, Marčić, Mladenović (81. S. Radovanović), Tufegdžić, Đ. Radovanović (64. Šormaz), Tripković

Fudbaleri Spartaka poraženi su u pretposlednjem kolu plej auta protiv Dinama, iako su na polovremenu imali minimalnu prednost. Kombinovani tim subotičana u nastavku nije izdržao pritisak domaćina koji su zabeležili vrednu pobedu.

Domaćini su krenuli silovito od samog početka utakmice, Macukas je u 10. minutu sjajnim udarcem sa ivice šesnaest metara pokušao da iznenadi golmana Lučića. Tri minuta kasnije usledio je pokušaj Popovića, međutim lopta završava u rukama Lučića. Najbolju priliku u prvom poluvremenu Dinamo je propustio u 29. minutu, Stevanović je uputio dobar centaršut pred gol Spartaka gde se našao Macukas koji je bio neprecizan. Subotičani su uzvratili u 34. minutu, Vukčević je uposlio Marčića koji je pogodio nebranjeni deo mreže za 0:1.

Drugo poluvreme domaćini su krenuli još silovitije. Poravnali su rezultat nakon samo dva minuta igre u nastavku susreta, golom Macukasa. Tri minuta kasnije novi gol za Dinamo. Stvorila se gužva u šesnaestercu Spartaka gde se najbolje snašao Gašić i loptu poslao u mrežu za rezultatski preokret od 2:1. Do kraja utakmice Dinamo je preko Macukasa mogao da poveća prednost dok je Spartak imao priliku za poravnanje, ali šut Šormaza sa 15 metara završava pored gola.